RX 6600 sürücünüz güncel değil hatası

PowerfulMan

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar, ben tam Fortnite oyununa FPS değerlerimi ölçmek için girdiğim anda böyle bir yazı geldi ekrana benim sürücüm güncel olmasına rağmen. Ne anlama geliyor bu?

25876FED-CF5C-4E7F-9920-77E3FC7662E5.jpeg
DAD0BED9-E08D-46B7-B78F-E865484477A1.jpeg

DDU ile güvenli modda yüklü olan sürümü silip tavsiye edilen sürümü resmi sitesinden indirip kurun sorun çözülecektir.

Yüklü: 22.5.1
Önerilen: 22.2.2

Lütfen en güncel sürümü veya tavsiye edilen sürümü yükleyin. Bu sorununuzu çözecektir.

Hocam ama 22.2.2 sürümü şubat'ta çıkmış bir sürüm eski yani benim şu an kullandığım sürüm WHQL sürümü.

Hocam ama 22.2.2 sürümü şubat'ta çıkmış bir sürüm eski yani benim şu an kullandığım sürüm WHQL sürümü.

Bu öneriyi size kartınız yapmış hocam sonuçta denemekten zarar gelmez bu sürümde daha stabil çalışıyordur.

@Galactus616 sizin öneriniz nedir bir de sizden dinleyelim çözümü.

Son düzenleme:
Bu öneriyi size kartınız yapmış hocam sonuçta denemekten zarar gelmez bu sürümde daha stabil çalışıyordur.

@Galactus616 sizin öneriniz nedir bir de sizden dinleyelim çözümü.
Şubatta çıkmış, güncel olmayan bir sürücüyü kurmanın bir anlamı yok.
İstersen DDU ile silip tekrardan 22.5.1 sürümünü kur.

Afterburner'la bir şey ölçülmedi girdiğim zaman direk bu hata karşıma çıktı.

İlginç ben Afterburner ile her oyunda 22.5.1 sürücüsü ile FPS görebiliyorum. Bug olmuş olabilir hem sürücüyü hem de Afterburner'ı silip yeniden indirebilirsin.

Hocam ama 22.2.2 sürümü Şubat'ta çıkmış bir sürüm eski yani benim şu an kullandığım sürüm WHQL sürümü.

Mesajda yazdığı gibi en güncel veya taviye edilen sürüme güncelleme yapın. Veya şu an kullandığınız sürüm belki güncel olmayabilir öncelikle https://www.amd.com/en/support üzerinden onu kontrol etmenizi öneririm. Eğer ki güncel ise tavsiye edilen sürümü yüklemekten çareniz yok gibi görünüyor.

Geri
Yukarı