RX 6600 sürücüsü sorun çıkartır mı?

mert kesler

Centipat
Daha fazla  
RAM
G.skill 3600mhz cl18 ripjaws
SSD veya HDD modeli
Kingston nv2 snv2s 500gb 3500 yazma/ 2100 okuma
Ekran kartı
Rx 6600
Anakart
Asus b450m k ıı
İşlemci
R5 5500
Selam öncelikle. Bir PC topladım aşağı yukarı 2-3 hafta oldu. İlk işim BIOS ve Windows kurulumu oldu ve tabii sonrasında sürücüleri güncelledim. Bir sorunum yok ancak olabileceğinden korkuyorum. Şöyle ki RX 6600 ekran kartıma adrenalin sürümünün 30.11.2022 sürücüsünü yükledim şu an bir sorun yok fakat bu sürümle ilgili sanırsan bir sorun varmış birkaç yerde okudum ve çoğu kişi sıkıntı çıkarabileceğini söylüyor. Birkaç ay içinde kartın bu sebepten elimde kalmasından korkuyorum acaba yeni sürücüyü silsem mi? Ne yapmalıyım? (AMD software uygulaması çalışıyor ve ekran kartı sıcaklık değerleri oyunlarda 68-75 derece arası) inşallah bir sıkıntı çıkmaz.

RX 6600 ile en son sürücüyü kullanıyorum, herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Aynı şekilde daha önceki sürümleri de kullandım, bir sıkıntı oluşmadı. Sapphire pulse modeli ile yaşadığım deneyimler bunlar, diğer modelleri bilemiyorum. Ancak genel olarak RX 6600 sorunsuz bir model, içiniz rahat olsun.

Teşekkür ederim kullanmaya devam edeceğim o zaman ama eğer yeni sürücü çıkarsa hemen güncellemeyi düşünmüyorum ki bir sorun var mı diye forumları takip edip ona göre geçerim.

Geri
Yukarı