RX 6600 Valorant FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 11

pcherif

Picopat
Daha fazla  
RAM
XPG d30 3200 MHz CL16 8x2
Ekran kartı
RX 6600
Anakart
Asus H610M D
İşlemci
i3 12100f
Öbür oyunlarda drop yemezken Valorant'a girince drop yemeye başladım. Normalde de FPS'im 250 civarı olmasına rağmen bir anda 200'lere düştü ve dediğim gibi arada drop giriyor. Neden olabilir?

Valorant işlemci ağirlikli bir oyun sorun işlemcide olabilir fakat sanmiyorum islemcide sorun olacagini. FPS dalgali oldugundan anlik 200 olabilir donma olmuyorsa sorun yok bence. Ya da oyundan kaynakli olabilir.

Valorant işlemci ağirlikli bir oyun sorun işlemcide olabilir fakat sanmiyorum islemcide sorun olacagini. FPS dalgali oldugundan anlik 200 olabilir donma olmuyorsa sorun yok bence. Ya da oyundan kaynakli olabilir.

Anlık 200 değil ki çoğunlukla 200 civarı geziniyor ve adam görünce vb. drop yiyorum.

Sıcaklık değerleri ne? Yüksek ihtimal monitör 165 veya 144 hzdir. Düşüşü hissetmezsin ama yine de bakalım.

Bir süre oynadım 68 69 civarı geziniyor. Evet monitörüm 165 Hz ama bayağı bayağı hissediyorum sürekli drop yiyorum.

aynı sorun bende de var 1aydır nedenini ne yaptıysam bulamadım halen 300 250 arasından 200lerden alta düşüp droplanıyor sürekli akıcı degıl bulan var mıdır?

Geri
Yukarı