Çözüldü RX 6600 WattMan hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

meldray33

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,

Ekran kartım ASUS RX 6600 bilgisayarı açtığımda WattMan hatası bildirimi aldım ama oyunlarda herhangi bir problem yaşamadım. Neden böyle bir bildirim gelmiştir?

Çözüm
Teşekkür ederim hocam. Bir an endişelendim bilgisayarı açtığımda böyle bildirim görünce. 😊

Wattman bildiriminin gelmesine sebep olan milyon tane ihtimal var, ben de 10 aydır sorunsuz 6600 XT kullanıyorum haftalık alırım bu bildirimi.

Ciddiye almaya gerek yok sen oyunları sorunsuz oynuyorsan ortada bir problem yoktur.
Teşekkür ederim hocam. Bir an endişelendim bilgisayarı açtığımda böyle bildirim görünce. 😊

Wattman bildiriminin gelmesine sebep olan milyon tane ihtimal var, ben de 10 aydır sorunsuz 6600 XT kullanıyorum haftalık alırım bu bildirimi.

Ciddiye almaya gerek yok sen oyunları sorunsuz oynuyorsan ortada bir problem yoktur.

Çözüm
Bende de oyunlarda veriyor ocak ayı itibarı ile gelen güncellemeler ile başladı herhangi bir çözümü yok haftalardır bulamadım kartınızın garantisi varsa ticket atın gönderin yenisini yollayabilirler.

Karta OC veya başka bir işlem yaptınız mı BIOS üzerinden?

Hayır hocam hiçbir işlem yapmadım yeni kart.

Bende de oyunlarda veriyor ocak ayı itibarı ile gelen güncellemeler ile başladı herhangi bir çözümü yok haftalardır bulamadım kartınızın garantisi varsa ticket atın gönderin yenisini yollayabilirler.

Hocam ben herhangi bir oyunda hataya rastlamadım ama sadece bilgisayar açıldığın böyle bir hata verdi.

@kino hocam yardımcı olabilir misiniz?

Hayır hocam hiçbir işlem yapmadım yeni kart.

Hocam ben herhangi bir oyunda hataya rastlamadım ama sadece bilgisayar açıldığın böyle bir hata verdi.
Değişiyor kartlara göre ben bu aralar her forumda görüyorum Wattman hatasını güncellemeler ile batırdılar sistem arıza tespiti yaptım sorun yok donanımsal değil yazılımları beş para etmez.

Değişiyor kartlara göre ben bu aralar her forumda görüyorum WattMan hatasını güncellemeler ile batırdılar sistem arıza tespiti yaptım sorun yok donanımsal değil yazılımları beş para etmez.

Haklısınız hocam umarım kısa zamanda çözülür. Genelde bu hata XT'lerde olmuş sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı