RX 6600 XT alınır mı?

Ayn alınır mı bu fiyata yani Vatan Bilgisayar güvenebilir miyim 6 ay taksit yazyr.

Kanka vatana güvenmeyip kime güvenicen başka alınır tabii ki. 3060'ların fiyatı ortada zaten giriş seviyesi tırt modelleri 8K. Ben 7K ya Nitro modelini aldım bunu görsem bunu alırdım şahsen hem de peşin fiyatına taksit var :D

Alacağım almak isteyen alsın da fiyat buradan da düşmez mi 12K kardan düştü dün gece.

Kanka vatana güvenmeyip kime güvenicen başka alınır tabii ki 3060'ların fiyatı ortada zaten giriş seviyesi tırt modelleri 8K ben 7K ya Nitro modelini aldım bunu görsem bunu alırdım şahsen hem de peşin fiyatına taksit var :D

Hocam biraz bekleseydinz bunu alırdınız güzel bence.

Alacağım almak isteyen alsın da fiyat buradan da düşmez mi 12K kardan düştü dün gece.

Fiyatlar daha düşmez hiç bekleme anca dolar düşmesi lazım. Ethereum 800'den 1300'lere gelince hemen kartlar zamlandı misal benim kart 7kdan 7.5k oldu 1 günde. Ara ara böyle indirimler oluyor garipsencek durum yok çünkü kimse 10 12kya RX 6600 XT almaz onlarda farkında indirim yapıyorlar bitsin stok diye :D

Fiyatlar daha düşmez hiç bekleme anca dolar düşmesi lazım. Ethereum 800'den 1300'lere gelince hemen kartlar zamlandı misal benim kart 7kdan 7.5k oldu 1 günde. Ara ara böyle indirimler oluyor garipsencek durum yok çünkü kimse 10 12kya RX 6600 XT almaz onlarda farkında indirim yapıyorlar bitsin stok diye :D

Anlmdm hocam almak isteyen şimdi alsın o zaman MSI iyi marka fiyatı da güzel iyi günler.

Yapacak bir şey yok arada sadece 7 derecelik soğutma farkı var bir şey olmaz benim kart Max 70 derece o kart Max 63 derece görüyor izlediğim testlerde. Performans olarak aynılar zaten :D

Gaming X güzel bir model, kasanın hava sirkülasyonu ne olursa olsun soğutmadan memnun kalırsınız. Fiyatı da uygunmuş. Alınabilir.

Geri
Yukarı