RX 6600 XT fan hızı ayarlama

Dereceden ziyade değerler kırmızı oldu Forza Horizon 4 de işlemci kullanımı çok düşük değil mi ?
Hayır dokunmayın. 50 derece olmasında bir sorun yok hocam. Bir de msi serin yerini ölçüyor fanlar msi'da baktiginiza göre değik bağlantı yeri sıcaklığına göre ayarlanıyor. Msi afterburnerda gpu sıcaklık 2 olarak geçiyor sanırım.
Sıfır RPM yi açıyorum kendisi kapanıyor kontrol ettiğimde

Dereceden ziyade değerler kırmızı oldu Forza Horizon 4 de işlemci kullanımı çok düşük değil mi ?

Sıfır RPM yi açıyorum kendisi kapanıyor kontrol ettiğimde
Sıfır rpm neden kapanıyor onu bilemiyorum tam. Dikey senkronizasyon açık olabilir mi acaba ? Ekranınız 165hz ise 164 fps almanız açıklanabilir. 165hz oynamanızı da tavsiye etmem bu arada, grafikleri kökleyip 60 oynayın.

Sıfır rpm neden kapanıyor onu bilemiyorum tam. Dikey senkronizasyon açık olabilir mi acaba ? Ekranınız 165hz ise 164 fps almanız açıklanabilir. 165hz oynamanızı da tavsiye etmem bu arada, grafikleri kökleyip 60 oynayın.
Afterborne açtığım da sıfır RPM kapanıyor kontrol ettim . , Diker senkronizasyonu bilmiyorum

Afterborne açtığım da sıfır RPM kapanıyor kontrol ettim . , Diker senkronizasyonu bilmiyorum
Forzanın ayarlarından dikey senkronizasyonu kapatın. Fps'inizi 165'e sınırlayan o. Yoksa fsn ayarıyla bir problem yaşamıyorsunuz.

Forzanın ayarlarından dikey senkronizasyonu kapatın. Fps'inizi 165'e sınırlayan o. Yoksa fsn ayarıyla bir problem yaşamıyorsunuz.
Eski yaptığımız ayarlar durmuyor, Afterborne deki fan otomatik, dikey senkronizasyonu kapattım
Eski yaptığımız ayarlar durmuyor, Afterborne deki fan otomatik, dikey senkronizasyonu kapattım
Max fan hızına da dokunmuyoruz değil mi Software da

Dosya Ekleri

• IMG_20220613_153222.jpg
    IMG_20220613_153222.jpg
    94,5 KB · Görüntüleme: 49

Max fan hızına da dokunmuyoruz değil mi Software da
O yaptığım ayarları uyguladıktan sonra profil olarak kaydedebilirsiniz. Afterburde fan ayarı sanırım otomatikte değil tam emin olamadım ondan. O fan ayarıyla oynamış olabilir.

Ne yapmamı önerirsin hocam, değerler kırmızı olunca canımı sıktı FPS kullanım vs. Sana atmıştım normal mi onlar
Hocam normaller, kırmızı olmasını gözardı edin. Bir sorun yok. Forzayı da 60fps'e sabitleyip oynamanızı tavsiye ederim. Grafik ayarlarını fulleyin. Oyun yarış oyunu zaten 165fps bir işinize yaramaz.

Hocam normaller, kırmızı olmasını göz ardı edin. Bir sorun yok. Forza'yı da 60FPS'e sabitleyip oynamanızı tavsiye ederim. Grafik ayarlarını fulleyin. Oyun yarış oyunu zaten 165FPS bir işinize yaramaz.

Ayarları Ultra'ya aldım, 60FPS'e sabitleyeyim o zaman, teşekkür ederim seni bayağı meşgul ettim :)

Yok estağfurullah. Fps kısıtlamasını msi afterburner ile açılan rivaturner uygulamasından da yapabilirsin. Fps limiter 0 yazan yere 60 yazman yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı