RX 6600 XT için güzel sürücü önerisi

En günceli her zaman en iyisidir ama, Amd'nin bazı sürücüleri sorumlu çıkıyor hocam.
Aynı muhabbet NVIDIA tarafında da var. Benim tavsiyem güncel sürücüyü kullanmak ama ayı gibi değil. İlk önce bırakın birileri denesin. Sonuçlar iyiyse güncellersiniz (marka, model fark etmeksizin).

Soruya gelecek olursak: 23.8.2 güzeldir. Yalnız bunda da ayılık yapmamanız lazım. DDU ile adam gibi eski sürücüyü silip öyle kurmalısınız.

Aynı muhabbet NVIDIA tarafında da var. Benim tavsiyem güncel sürücüyü kullanmak ama ayı gibi değil. İlk önce bırakın birileri denesin. Sonuçlar iyiyse güncellersiniz (marka, model fark etmeksizin).

Soruya gelecek olursak: 23.8.2 güzeldir. Yalnız bunda da ayılık yapmamanız lazım. DDU ile adam gibi eski sürücüyü silip öyle kurmalısınız.
Hocam bilgisayarıma format atmadan önce gerçekten çok güzel çalışıyordu. Ancak formattan sonra sanki performansı gerçekten de düştü gibi. Mevcut sürücüyü AMD'nin cleanup Utilitysi ile temizleyip güncel sürümü kurdum ama hala performans düşüşü var. Neyden kaynaklanıyor olabilir ve 23.8.2 kurmalı mıyım?

Geri
Yukarı