RX 6600 XT R7 5800x3D sistemde 2500 TL'ye kadar PSU önerisi

dwightp

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Bütçe 2000-2500TL arası,
Dün gece oyun oynarken PSU patladı Thermaltake T25 kasasıyla gelen 650W'lık PSU'yu kullanıyordum.
Yeni PSU alacağım sistemim ise;
Ekran kartı: RX 6600 XT.
İşlemci: R7 5800x3D.
Anakart: MSI B550 m-p gen3.
RAM: 2x8GB 3000MHz bir RAM.
SSD: Samsung EVO 520GB olan.
Ve kule tipi bir işlemci fanı.
Bu sisteme güvenilir bir PSU önerebilirseniz çok memnun olurum.

Biraz ekstra ödeme yapın bir anlamı olsun. NAYS ile alırsanız zaten geri ödeme kazanırsınız.

Biraz ekstra ödeme yapın bir anlamı olsun. NAYS ile alırsanız zaten geri ödeme kazanırsınız.

Güvenilir midir?
550W yeterli olmayabilir ya emin olamadım.

O zaman bu arkadaşı alın. Hem yarı modüler, hem de gold sertifikalı. Markası sağlam bir alman markası. Markasını araştırabilirsiniz.

İşlemciniz ve ekran kartınızın çok fazla güç tüketeceğini zannetmiyorum eğer 3 fanlı ekran kartı değilse. O yüzden 550W önermiştim.

Güvenilir midir?

550W yeterli olmayabilir ya emin olamadım.

Be Quiet'ın System Power 10 modellerinden uzak durun, önerilen Formula'yı alın. Fazlası ile güvenilir.

Bütçeyi hiç aşamazsınız da bu ürün. Bence aşıp Formula alın ama. Değer çünkü.

Be Quiet'ın System Power 10 modellerinden uzak durun, önerilen Formula'yı alın. Fazlası ile güvenilir.

Bütçeyi hiç aşamazsınız da bu ürün. Bence aşıp Formula alın ama. Değer çünkü.
Bu uygun gibi geldi bunu alıcam galiba peki yanında kabloları sabitlememiz için plastik kelepçe tarzı şeyler geliyor mu ? daha önce hiç psu almadığım için bilmiyorum.

@dwightp plastik kelepçe; genelde kasa ile gelir, PSU ile gelmez. Kasa ile gelmemişse, bu her şeyin satıldığı dükkanlardan ya da elektrikçilerden temin edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı