RX 6600 XT sistem toplanır mı?

Ryzen 5 7600X de alınabilir, Eco Mode ile 65W aralığına çekilir yine. Sıvı soğutma derdiniz yoksa Noctua NH-15 de alınabilir. Kasaya daha fazla para harcamak istemiyorsanız DeepCool CC560 modeli kullanılabilir. Gencer Gaming'de RX 6800 11.620 liraya satılıyor. Ryzen 5 7600X + RX 6800 iyi bir ikili. Ben de böyle bir sistem almayı düşünüyorum.
hocam bütçemi sınırlı tutmaya çalışıyorum zaten ileriye yönelik bir şeyler yapmak amacım hani 5 6 ay sonra bi upgrade yaparım 5 6 ay sonra tekrar gibi. sıvı soğutma merakım yok açıkcası kule tipi yeterli olur derseniz onu alırım. daha uygun olur

monitör olarak IPS Panel ve büyük bir monitör olsun istiyorum f/p olarak ne alabilirim sizce ? ekran kartı olarak ASUS Dual Radeon RX 6600 XT alınır mı ?

Ryzen 5 7600X de alınabilir, eco mode ile 65W aralığına çekilir yine. Sıvı soğutma derdiniz yoksa Noctua NH-15 de alınabilir. Kasaya daha fazla para harcamak istemiyorsanız deepcool CC560 modeli kullanılabilir. Gencer Gaming'de RX 6800 11.620 liraya satılıyor. Ryzen 5 7600X + RX 6800 iyi bir ikili. Ben de böyle bir sistem almayı düşünüyorum.

Daha önce gencer Gaming duymadım güvenilir bir yer mi hocam? Bir de Sapphire XFX gibi markalar alınır mı? Sıcaklık sorunu oluyormuş diye duydum.

Son düzenleme:
hocam bütçemi sınırlı tutmaya çalışıyorum zaten ileriye yönelik bir şeyler yapmak amacım hani 5 6 ay sonra bi upgrade yaparım 5 6 ay sonra tekrar gibi. sıvı soğutma merakım yok açıkcası kule tipi yeterli olur derseniz onu alırım. daha uygun olur

monitör olarak IPS Panel ve büyük bir monitör olsun istiyorum f/p olarak ne alabilirim sizce ? ekran kartı olarak ASUS Dual Radeon RX 6600 XT alınır mı ?

Daha önce gencer Gaming duymadım güvenilir bir yer mi hocam? Bir de Sapphire XFX gibi markalar alınır mı? Sıcaklık sorunu oluyormuş diye duydum.
Hocam daha önce alışveriş yapmadım ama yapan insanlar var. Ne gibi sıcaklık sorunları duyduğunuzu bilmiyorum ama ben öyle bir durum okumadım. Gigabyte'ın Eagle veya MSI'ın Ventus modellerinin sıcaklık sorunlarının olduğunu biliyorum. XFX'in SWIFT modeli fena değildir, MERC modeli ise çok daha iyidir soğutma konusunda. 1080P monitörlerde forumdaki bilgili bir iki arkadaşımız 24-24.5" den fazlasını onermiyordu. Lenovo G-24 20 modelini araştırıyorum ben de açıkçası. Onun haricinde LG Ultragear modeli var bakılabilir. RX 6600XT alınabilir ama diğer parçalara bu kadar para ayırmışken ekran kartına da biraz destek lazım diye düşünüyorum.

Hocam daha önce alışveriş yapmadım ama yapan insanlar var. Ne gibi sıcaklık sorunları duyduğunuzu bilmiyorum ama ben öyle bir durum okumadım. Gigabyte'ın eagle veya MSI'ın Ventus modellerinin sıcaklık sorunlarının olduğunu biliyorum. XFX'in Swift modeli fena değildir, merc modeli ise çok daha iyidir soğutma konusunda. 1080p monitörlerde forumdaki bilgili bir iki arkadaşımız 24-24.5"den fazlasını onermiyordu. Lenovo G-24 20 modelini araştırıyorum ben de açıkçası. Onun haricinde LG UltraGear modeli var bakılabilir. RX 6600XT alınabilir ama diğer parçalara bu kadar para ayırmışken ekran kartına da biraz destek lazım diye düşünüyorum.

Güvenilir bir yere benziyor hocam ancak ilan başlığı 6800 olarak girilmiş ancak açıklamada 6800 XT yazıyor gerçi o fiyatlara XT vermezler. 6800 için bütçemi aşıyor 12 13 bandında bunu biraz daha geri çeksem 6600 XT olarak 8 bin bandına alsam diye düşünüyorum aksi taktirde AM5'ten AM4 de düşmem gerekecek.

Güvenilir bir yere benziyor hocam ancak ilan başlığı 6800 olarak girilmiş ancak açıklamada 6800 XT yazıyor gerçi o fiyatlara XT vermezler. 6800 için bütçemi aşıyor 12 13 bandında bunu biraz daha geri çeksem 6600 XT olarak 8 bin bandına alsam diye düşünüyorum aksi taktirde AM5'ten AM4 de düşmem gerekecek.
Hocam garantisi olan ve yaşadığınız yere yakın bir ikinci el RX 6800 bulabilirsiniz diye düşünüyorum 8 bin liraya. Sıfır olsun diyorsanız 8.300 civarına RX 6700XT bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı