RX 6600 XT sistemde düşük FPS

@Ahmetyıldız213 artar tabii. Sistemi satan yer normalde hızları ideal yere çekmeliydi sana dümdüz vermişler. Sen bu videoda yalnızca bellek frekansı yere tıklayıp oradan 3200MHz seçeceksin. Sonra görev yöneticisine bak bakalım ne diyecek. Sonra oyuna girer denersin.

Ya kusuruma bakmayın ben bu işlerden anlamam.

Ya kusuruma bakmayın ben bu işlerden anlamam.

Size bir fotoğraf atacağım ne yapacağımı söyler misiniz?

@Ahmetyıldız213 artar tabii. Sistemi satan yer normalde hızları ideal yere çekmeliydi sana dümdüz vermişler. Sen bu videoda yalnızca bellek frekansı yere tıklayıp oradan 3200MHz seçeceksin. Sonra görev yöneticisine bak bakalım ne diyecek. Sonra oyuna girer denersin.

Dosya Ekleri

• 1638908471212.png
    1638908471212.png
    942,5 KB · Görüntüleme: 425
Son düzenleyen: Moderatör:

1638908471212-png.1236254

Yardımcı olabilir misiniz?

1638908471212-png.1236254

Yardımcı olabilir misiniz?

Ha yazmışsınız zaten pardon ben yeniyim de.

@Ahmetyıldız213 mesaj yazdım. Bulamazsan bu videoyu izle;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Reis sen naptırdın ya 3200 MHz'ye alıyorum 30 dk dir PC açılmadı.

Geri aldım ayarları.

Reis sen naptırdın ya 3200 MHz'ye alıyorum 30 dk dir PC açılmadı.

Kaydetmeyi unutmuşum bir daha deneyeceğim.

Geri
Yukarı