RX 6600 XT ve R5 3600 darboğaz

İşletim sistemi
Windows 10
Bence hata etmişsin ekstra büyük kasa falan boş iş ama sen bilirsin. Sonuçta daha iyi ekran kartı ve işlemci ile sistem taksitle 28K'ya geliyor. Rekabetçi oyunlarda FPS ve Hertz'e önem veriyor açtığın konuya bakılırsa Nvidia Reflex gibi teknolojiler varken bu sistem yanlış bir yatırım ben söyleyeyim.
Tavsiyen için teşekkür ederim zaten performansını sevmezsen 2 hafta içinde iade edebiliyorsun kuruşuna kadar unlost demişti bunu

Tavsiyen için teşekkür ederim zaten performansını sevmezsen 2 hafta içinde iade edebiliyorsun kuruşuna kadar unlost demişti bunu.

Hiç açmadan iade et. Kusura bakma 29K'lık bir çöp almışsın, adamlar 22K'ya Ryzen 5600 ve RTX 4060'lı PC satıyorlar performansı da böyle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hiç açmadan iade et. Kusura bakma 29K'lık bir çöp almışsın, adamlar 22K'ya Ryzen 5600 ve RTX 4060'lı PC satıyorlar performansı da böyle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben iade edip bunu alacağım galiba

Aynı şekilde özelleştirme seçeneklerinden Ryzen 5 5600 işlemci, Kioxia SSD, Asus B550 anakart, XPG Ram ve isteğine göre Palit veya Inno3D (Fiyat değişmiyor) Ekran kartı seçtiğinde 12 taksit ile bu sistem de aynı fiyata denk geliyor.

Ben iade edip bunu alacağım galiba.

Öyle yapman en sağlıklısı senin için. Kargocu getirdiğinde "üründen vazgeçtim geri iade edilmesini istiyorum" diye kabul etmeyeceksin.

Çünkü 22K'ya bile bundan çok daha iyisini alabiliyorsun, 29K'ya ise dilediğin gibi özelleştirip taş gibi PC yaratırsın kendine.

Geri
Yukarı