RX 6600XT Ryzen 5 3600 The Witcher 3 FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 11
Hocam pek bilgim yok yazılım hakkında ama içindeki her şey gidiyormuş.

Hayır diyorum ki Afterburner'dan herhangi bir voltaj frekans artırmadıysan manuel olarak yalnızca bilgisayarını yeniden başlat.

Eğer diyorsan ki ben MSI Afterburner üzerinden bu işlemleri yaptım, o zaman sileceksin. Yeniden yüklediğin zaman da o göstergeleri mecbur baştan açarsın.

Hayır diyorum ki Afterburner'dan herhangi bir voltaj frekans artırmadıysan manuel olarak yalnızca bilgisayarını yeniden başlat.

Eğer diyorsan ki ben MSI Afterburner üzerinden bu işlemleri yaptım, o zaman sileceksin. Yeniden yüklediğin zaman da o göstergeleri mecbur baştan açarsın.
Tamamdır PC yeniden başlatıyorum:) teşekkürler.

Hocam kral adamsınız oldu PC meselelerinin çözümü @kino

Ben de oyunu geçen hafta bitirdim, RTX 2060 ve i3 12100f kullanıyorum. Oyunun optimizasyon konusunda gerçekten sıkıntıları var, Ultrada oynarken mecburen 1-2 ayarı kısmanız gerekiyor. Kıssanız bile Novigrad'da, özellikle de ''Baş Piskopos Meydanı'' bölgesinde FPS düşüşü yaşıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı