Çözüldü RX 6600XT sistemde Forza Horizon 5 düşük FPS

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

psroreum

Centipat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, normalde Windows 11 kullanıyorum ve bugün Windows 11'in yanına Dual boot olarak Windows 10 kurdum buraya kadar her şey normal bir sıkıntı yok ama nedense Forza Horizon 5'te 10 FPS gibi komik bir rakam alıyorum. Ayarlarım 4K FSR 2.2 kalite modunda grafikler de yüksekte. Tüm driverlar ve yazılımlar aynı olmasına rağmen böyle bir sorunla karşılaşıyorum ve şu an Windows 11'den yazıyorum aynı ayarlar tüm her şey aynı FPS 60'ın altına düşmüyor. Sorunun çözümünü bilen arkadaşlar yazabilir mi? Bu arada ekran kartım RX 6600XT.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar sorun, oyunu 2 3 dk 10 fps de oynayınca düzeldi. Sanırım Driver'ı ilk kez kurdugum için shader caching'i daha yeni yaptı ve düzeldi. Yardım etmek isteyen arkadaşlara teşekkürler.
Arkadaşlar sorun, oyunu 2 3 dk 10 fps de oynayınca düzeldi. Sanırım Driver'ı ilk kez kurdugum için shader caching'i daha yeni yaptı ve düzeldi. Yardım etmek isteyen arkadaşlara teşekkürler.

Çözüm

Geri
Yukarı