RX 6600XT vs RX 6600

şimdi geldi kartım kutusu beklediğimden çok daha küçük geldi

kutusunu hala açmadım açmaya kıyamadım :D
endeksbilsim den garanti nasıl sorgularım seri numarası nerede yazıyor?
Kart gerçekten çok ufak eski Gigabyte GTX 1060 Xtreme Gamingden sonra kasam baya boşaldı diyebilirim açıkçası seri numarasına falan bakmadım fatura tarihinden itibaren iki yıl garantili diye biliyorum online bi sorgulama yapmadım.

Kart gerçekten çok ufak eski Gigabyte GTX 1060 Xtreme Gamingden sonra kasam baya boşaldı diyebilirim açıkçası seri numarasına falan bakmadım fatura tarihinden itibaren iki yıl garantili diye biliyorum online bi sorgulama yapmadım.
Taktım bende şimdi hangi testleri yapayım sizce?

Şimdi geldi kartım kutusu beklediğimden çok daha küçük geldi.

100w civarı güç tüketen kartın dev gibi soğutma bloklarına ihtiyacı yok ondan. Çok hafiftir o bir de. Furmark indir şu tuşa bas 60 saniye sonra otomatik bitsin, orada sana sıcaklık FPS gibi değerleri söyleyecek.

Screenshot_6.jpg

@Skyming5345 900P nedir yahu. Neyse şu şekilde ayarlayıp "Custom Preset" yazan yere tıkla aynı şekilde bitecek o.

Eki Görüntüle 1384612
Tamamdır yapapacağım birazdan. 900p harbiden çok kötü ya :D
@Skyming5345 900p nedir yahu. Neyse şu şekilde ayarlayıp "Custom preset" yazan yere tıkla aynı şekilde bitecek o.

Eki Görüntüle 1384612

Test sonuçları böyle Max 75 derece gördü 14 dakika boyunca bir de sol üstte 6600XT yazıyor neden anlamadım.
@Skyming5345 900P nedir yahu. Neyse şu şekilde ayarlayıp "Custom Preset" yazan yere tıkla aynı şekilde bitecek o.

Eki Görüntüle 1384612
birde bağlantı yeri sıcaklığı 84 dereceyi gördü onun bir önemi var mı? geçerli sıcaklık 71 derece gösteriyordu

Dosya Ekleri

• furmark.jpg
    furmark.jpg
    232,9 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı