RX 6650 XT AMD 23.3.2 güncellemesinden sonra takılmalar gerçekleşiyor

Dedi 1650 kullanan adam.

Ne alakası var AMD'yi kötülemek için 4090 Ti kullanmakmı lazım 6700XT kullanıcağıma 1650 kullanırım daha iyi bir sürü AMD de sorun yaşayan var Intel daha yeni girdi ekran kartı işine AMD'den iyidir ayrıca yazın 3090 ya da 3080'e geçeceğim 2X performans veren AMD alıcağıma 3080 alırım daha iyi.

Paramız yok ne yapalım dostum RTX 3060 Ti'a 12.5 bin TL verceğimize 6.5 7 bin TL'ye RX 6700 alıp aynı performansı alıyoruz paramız olsa bizde NVIDIA alacağız.

Hocam haklısınız az önce ondan bahsettim daha az FPS al en azından sorun çıkartmıyor arkadaşım AMD ekran kartı aldı bir sürü sorun çıkarttı ayarlarıyla uğraştı çocuk bıktı NVIDIA'ya geçti daha düşük FPS fakat sorunsuz.

Merhaba, RX 6650 XT ekran kartım var. AMD 23.3.2 güncellemesinden sonra Valorant, Rocket League gibi oyunlarda takılma problemi yaşamaya başladım. RX 6650 XT için driver önerisi olan var mı?

Önceki sürüme geç kardeşim.
RX 5600XT kullanicisiyim güncelleme aldıkça WattMan hatası alıyorum oyunlarda. Kartlar çok güçlü ama stabil değil.

Sizce de sıkmadı mı artık artık NVIDIA AMD kavgası? Bütçesi olmayan ve sadece oyun odaklı kullanacak kişi AMD alır bütçesi olan veya yazılım/görüntü işleri ile uğraşacak adam NVIDIA alır. Olay tamamı ile bütçe ve amaç.

Ne alakası var AMD'yi kötülemek için 4090 Ti kullanmakmı lazım 6700XT kullanıcağıma 1650 kullanırım daha iyi bir sürü AMD de sorun yaşayan var Intel daha yeni girdi ekran kartı işine AMD'den iyidir ayrıca yazın 3090 ya da 3080'e geçeceğim 2X performans veren AMD alıcağıma 3080 alırım daha iyi.

Hocam haklısınız az önce ondan bahsettim daha az FPS al en azından sorun çıkartmıyor arkadaşım AMD ekran kartı aldı bir sürü sorun çıkarttı ayarlarıyla uğraştı çocuk bıktı NVIDIA'ya geçti daha düşük FPS fakat sorunsuz.

Kötüleyenler hiç mi sekmez ya? Arkadaşım şöyle böyle öyle. Kendin kullandın mı da yorum yapmaya çalışıyorsun. Evet AMD driver konusunda NVIDIA kadar becerikli değil ancak yuh oha denilecek bir fark yaşamadım ben. Sen 1650 ile can çekiş dostum 6700 kullananlar ultrada keyfine bakarken senin forumlarda "bu oyunu açar mı?" konularını okuruz.

Sizce de sıkmadı mı artık artık NVIDIA AMD kavgası? Bütçesi olmayan ve sadece oyun odaklı kullanacak kişi AMD alır bütçesi olan veya yazılım/görüntü işleri ile uğraşacak adam NVIDIA alır. Olay tamamı ile bütçe ve amaç.
Pusuda yatıyorlar hocam. Amd kartlı bir konu gördüklerinde atlıyorlar anında.

Bende ilk güncellememden bir saat sonra Valorant oynarken kısa, küçük takılmalar yaşadım. Ama bir saate geçti yeniden yaşarsam eski sürücüye döneceğim. Bu arada NVIDIA GTX 1660 Ti'dan, AMD RX 6700XT geçmiş biri olarak çağ atladım. 1650 parasına aldım kartı tüm oyunları 2K'da neredeyse Ultra oynamak çok keyifli gerçektende kart 55 60 dereceyi geçmiyor çok performanslı.

Yeni konular

Geri
Yukarı