RX 6650 XT güvenilir midir?

Verisabibelb

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben sıfırdan yeni bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum ve muhtemelen ekran karti olarak 6650 XT alacağım bu ekran kartini Trendyol'da 8K civarlarında buldum sizce güvenilir midir? Bu ekran karti yeni nesil oyunlar için yeterli mi ve bu ekran kartına göre ekipman onerebilir misiniz?

Merhaba ben sıfırdan yeni bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum ve muhtemelen ekran karti olarak 6650 XT alacağım bu ekran kartini Trendyol'da 8K civarlarında buldum sizce güvenilir midir? Bu ekran karti yeni nesil oyunlar için yeterli mi ve bu ekran kartına göre ekipman onerebilir misiniz?

Satıcıya bağlı tabii Trendyol'un sizin haklarınızı koruyacağını düşünüyorum çok kafanıza takmayın oyunlar konusunda gayet yeterli bir kart günümüzdeki çoğu oyunu 1080p ve 2K çözünürlükte akıcı bir şekilde oynayabilirsin ekipman için işlemci vs mi kast ettin tam bütçenin nedir? Ayrıca bu ekran kartı ile PC toplamanın değil hazir sisteme yönelmeni öneririm 15 bin civarında güzel sistemler çıkıyor.

Bütçem 23K civarı ve 2. el almak riskli degilmi tam bilmiyorum fakat öyle duymuştum.

Mouse ve klavye de alacağım için 20k civari.
Kanki garantili alırsın çok korkuyorsan o paraya yine bulursun 6700XT misal. Ama 20K civarı 4060 sistemlere yönebilirsin sıfır şart ise. Bide ekipmana 3K ayırmak bence saçma 1K ya halledebilir.

Tamamdır teşekkür ederim. Tam bilmediğim için soruyorum Gaming gen ince hesap gibi siteler güvenilir siteler değil mi?
Genel olarak güvenilirler merak etme. Bide kardeşim Amazonda dünyanın en iyisi diyorlar gir bak yorumlara elbet sorun yaşayan birileri çıkıyor. O mevzulara takılırsan hiç alışveriş yapma zaten.

Geri
Yukarı