RX 6650 XT nasıldır?

SVGSefaTR

Decapat
Merhaba arkadaşlar, direk konuya geçiş yapıyorum abim RX 6650 XT ekran kartı alacak ben de ona RTX 3060 almasını söyledim ama maalesef bütçe bakımından RX 6650 XT alacağız driver sorunu, sıkıntıları var mıdır? Kullananlar cevap verirse çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu video ile kartlar arasındaki detaylı FPS testlerine bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Alınır ancak 6600 XT veya PNY 3060 daha mantıklı. 6650 XT 3060'a göre %5 civarı daha güçlü ama yine de 3060'ı bu fiyata bulmuşken çok daha tercih edilesi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu kanal fake. Değerler rastgele oluyor genelde.

Son düzenleme:
Alınır ancak 6600 XT veya PNY 3060 daha mantıklı. 6650 XT 3060'a göre %5 civarı daha güçlü ama yine de 3060'ı bu fiyata bulmuşken çok daha tercih edilesi:

Bu kanal fake. Değerler rastgele oluyor genelde.

Düzenliyorum hemen.

Videoyu yukarıdaki arkadaşımın uyarısı üzerine düzenledim. Biraz daha detaylı bir video ancak fikir konusunda daha yardımcı olur.

Değmez abicim. Rx 6600 xt ile aralarında %1-2 performans varkı var. Rtx 3060 dan %3-5 daha güçlü ama 3060 ti den %15-20 kadar daha zayıf bir kart. Amd'nin bu kartı çıkarma amacını hala anlayamadım. Dalga geçer gibi..

Değmez abicim. RX 6600 XT ile aralarında %1-2 performans varkı var. RTX 3060'dan %3-5 daha güçlü ama 3060 Ti'den %15-20 kadar daha zayıf bir kart. AMD'nin bu kartı çıkarma amacını hala anlayamadım. Dalga geçer gibi.

Cidden. Keşke RX 6xx serisi gelseydi. RX 5xx serisindeki gibi fp kartlar gelseydi fena olmazdı. AMD neden böyle bir şey yapmıyor anlamıyorum. Orta segmentte RX 6500 XT dışında adamakıllı kart yok alınacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı