RX 6650 XT sistemi yeniden başlatınca AMD Software ayarları değişiyor

pclordu36

Femtopat
Daha fazla  
MSI RX 6650 XT ekran kartım var ve bu ayarlama kısmından GPU veya VRAM hız aşırtmayı seçiyorum her şey normal gayet iyi, fakat oyuna falan girince veya sistemi yeniden başlatınca bu alandan kendi kendine özel kısmını seçiyor. Fan ayarı falan yapıyor. Neden böyle bilen varsa yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Ekran Alıntısı.PNG

AMD Software yazılımların "güncel" sürüm mü? önce bunu bir kontrol edin, sonra yazılımın yönetici yetkisinde çalışıp çalışmadığını kontrol edin.Bazen UAC'ın kendisi sistemi çalışmaz hale getirip insanı çile'den çıkartabiliyor.

Özel ayarlama yapıyorsunuz zaten, normal değil mi?
Hayır hazır ayar seçiyorum yani şu Gpu hızaşırtma veya VRAM hız aşırtma yazıyor ya onların üstüne basıyorum sadece, kendim girmiyorum değerleri.

AMD Software yazılımların "güncel" sürüm mü? önce bunu bir kontrol edin, sonra yazılımın yönetici yetkisinde çalışıp çalışmadığını kontrol edin.Bazen UAC'ın kendisi sistemi çalışmaz hale getirip insanı çile'den çıkartabiliyor.

yazılım güncel, yönetici yetkisinde çalışıp çalışmadığını nasıl kontrol edeceğim?

Hayır hazır ayar seçiyorum yani şu Gpu hızaşırtma veya VRAM hız aşırtma yazıyor ya onların üstüne basıyorum sadece, kendim girmiyorum değerleri.

yazılım güncel, yönetici yetkisinde çalışıp çalışmadığını nasıl kontrol edeceğim?
Çok kolay ...

Yazılıma sağ tıkla(sol elin klavyenin solundaki SHİFT tuşuna basılı halde olsun) yönetici olarak çalıştır komutunu ver.Sonra oyuna bir gir bakalım ayarlar değişecek mi?

Geri
Yukarı