RX 6700 6799TL

Makaleler
42
Keşke AMD sevebilsem :(.

Neden sevemeyesin? 3-5 ayar ile sıkıntısız kullanılıyor artık. Eski yazılımsal sorunların çoğu aşılmış durumda. Almak için bir engel yok. Gidip 2 katı fiyata daha güçsüz bir NVIDIA kart alabilirsin tabii.

Neden sevemeyesin? 3-5 ayar ile sıkıntısız kullanılıyor artık. Eski yazılımsal sorunların çoğu aşılmış durumda. Almak için bir engel yok. Gidip 2 katı fiyata daha güçsüz bir NVIDIA kart alabilirsin tabii.
Nvidia daha stabil geliyor bana. Amd hiç kullanmadım ön yargım var diyebilirim.

WattMan hatası olduğunu nasıl anladın?

AMD Software üzerinden sana bildirim atıyor zaten aldıysan. Onun dışında ben aldığım zaman bilgisayar donmuştu, mouse imleci yükleniyor imlecinde kalmıştı. Hiç bir şey yapamamıştım, tek çare yeniden başlatmıştım. Sonra AMD Software üzerinden WattMan hatası aldığımın bildirimi geldi.

1668184937848.png

AMD Software üzerinden sana bildirim atıyor zaten aldıysan. Onun dışında ben aldığım zaman bilgisayar donmuştu, mouse imleci yükleniyor imlecinde kalmıştı. Hiçbir şey yapamamıştım, tek çare yeniden başlatmıştım. Sonra AMD Software üzerinden WattMan hatası aldığımın bildirimi geldi.

Eki Görüntüle 1569258

İlk aldığın da mı ortaya çıkıyor yoksa kullanırken zamanla oluşan bir şey mi? Ben alalı 4-5 gün oldu umarım böyle bir şey başıma gelmez.

Geri
Yukarı