RX 6700 God of War FSR ayarı nasıl olmalı?

İşletim sistemi
Windows 10

furkansama

Hectopat
RAM
Kingston Hyperx Fury 2x8 16GB DDR4 2666MHz
Ekran kartı
XFX RX 6700
Anakart
Gigabyte B450M S2H
İşlemci
Ryzen 5 5600
Arkadaşlar merhaba. God of War'da FSR 2.0 ayarı nasıl olmalı? Kalite, dengeli, performans ve Ultra performans seçenekleri bulunuyor. Ayrıca işleme ölçeği diye bir seçenek çıkıyor. İşleme ölçeğini arttırdığım zaman FSR otomatik kapanıyor. Hangi ayarı kullanmamı önerirsiniz? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Hocam kartınız zaten oyuna yetebilen bir oyun. İşleme ölçeği gördüğünüz görüntünün çözünürlüğünü arttırıyor bir miktar. Bence FSR Quality kullanın yeterli. Hem görüntü bozmaz, hemde güzel FPS artışı verir.

FSR açtığım zaman işleme ölçeği sıfıra alıyor. İşleme ölçeğini arttırdığım zaman FSR kapanıyor.

İşleme ölçeği nedir hatırlamıyorum bile. Ama 6600 XT ile oynarken zaten ultrada 60 altında düşmüyordu da FSR Quality + Sharpening köklediğimde ekranda gördüğüm şey aynıydı.

Sende 6700 zaten yeter ama illa FSR açayım diyorsun bunu yap geç.

Hocam kartınız zaten oyuna yetebilen bir oyun. İşleme ölçeği gördüğünüz görüntünün çözünürlüğünü arttırıyor bir miktar. Bence FSR quality kullanın yeterli. Hem görüntü bozmaz, hem de güzel FPS artışı verir.

Ultra ayarlar da oynuyorum. FSR kalite yaptığım zaman yer yer 60 FPS altına düşüyor.

İşleme ölçeği nedir hatırlamıyorum bile. Ama 6600 XT ile oynarken zaten ultrada 60 altında düşmüyordu da FSR quality + sharpening köklediğimde ekranda gördüğüm şey aynıydı.

Sende 6700 zaten yeter ama illa FSR açayım diyorsun bunu yap geç.

Daha güzel görüntü için FSR ile mi oynamak mantıklı yoksa işleme ölçeğini en yüksekte mi oynamak daha iyi olur?

Geri
Yukarı