God of War grafik ayarları nasıl olmalı?

Nurullahkzlkya

Decipat
Daha fazla  

God of War 25.06.2022 11_34_21.png
God of War 25.06.2022 11_34_30.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben GTX 1650 ile orta-yüksek ayarlarda FSR kalite modunda oynuyorum ve 50-60FPS arası alıyorum. Siz RTX2060 ile niye her şey düşükte DLSS açık oynuyorsunuz. Yüksek-Ultra arası ayarlarla oynamanız lazım bence. Hele ki DLSS açacaksanız.
güzel performans alıyorum hem de grafikler düşükte olsa bile DLSS kalite ayarıyla high ayarlarındaymış gibi gözüküyor.

Not:yüksek grafiklerle oynamak ekran kartları için sağliklı değil.

Not:yüksek grafiklerle oynamak ekran kartları için sağliklı değil.
Kullanmayacaksak neden daha iyisi için para veriyoruz? Hem bu sözü destekleyecek argüman sunmanızı rica ediyorum. Gerçekten varsa böyle bir şey öğrenmiş olayım.

Kullanmayacaksak neden daha iyisi için para veriyoruz? Hem bu sözü destekleyecek argüman sunmanızı rica ediyorum. Gerçekten varsa böyle bir şey öğrenmiş olayım.

Ayarları Ultra'da veya high'ta oynarsaniz kullanilan ekran kartı boyutu artar bu da ekran kartına zamanla zarar verir.

edit: Kullanılan ekran kartına bakın dediğimi anlayacaksınız

20220626_215338.png

Son düzenleme:
Çok geç gördüm ama bu kafaya ulaşmayı bende istiyorum. Oradaki sınır senin ekran kartının vramidir yanındakide kullandığın VRAM'dir her oyunu oynayabilmen için gereken belirli bir VRAM vardır ekran kartına en ufak zararı olmaz ısınmadan dolayı dolaylı yoldan uzun vadede zarar görür 85 derece sınırdır dediğin gibi bir şey yok zarar vermez. Sen gidip GT710 ile bu oyunu sürekli yüksek grafikte oynarsan o kart cayır cayır yanar ve zarar görür ama sen bunu 2060 la oynarsan bir şey olmaz.

Çok geç gördüm ama bu kafaya ulaşmayı bende istiyorum. Oradaki sınır senin ekran kartının vramidir yanındakide kullandığın VRAM'dir her oyunu oynayabilmen için gereken belirli bir VRAM vardır ekran kartına en ufak zararı olmaz ısınmadan dolayı dolaylı yoldan uzun vadede zarar görür 85 derece sınırdır dediğin gibi bir şey yok zarar vermez. Sen gidip GT710 ile bu oyunu sürekli yüksek grafikte oynarsan o kart cayır cayır yanar ve zarar görür ama sen bunu 2060 la oynarsan bir şey olmaz.
O zamanlar yeterli bilgiye sahip olsaydım böyle saçma bir konu açmazdım.
bu kafaya ulaşmayı bende istiyorum.
Ulaşamazsın :)

Geri
Yukarı