RX 6700 ile UNCHARTED: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu Alınır mı?

Sistem gereksinimlerine baktım ve önerilenlerde RX570 istiyor. RX6700 ile rahatlıkla oynayabilirsiniz. RTX 3060 Ti ile RTX 3070 arasında bir kart ve 10GB VRAM'e sahip. Gördüğüm kadarıyla da bu oyun için 4GB VRAM istiyor ki fazla fazlasıyla karşılıyorsunuz. Sorun oluşturmayacaktır.

Sistem gereksinimlerine baktım ve önerilenlerde RX570 istiyor. RX6700 ile rahatlıkla oynayabilirsiniz. RTX 3060 Ti ile RTX 3070 arasında bir kart ve 10GB VRAM'e sahip. Gördüğüm kadarıyla da bu oyun için 4 GB VRAM istiyor ki fazla fazlasıyla karşılıyorsunuz. Sorun oluşturmayacaktır.

Hpcam bendeki XT olan model 12 GB VRAM ben arkadaşlar oyundan atma problemi olur dedi diye yazdım.

Adam oyunu oynatır mı diye sormuyor bu kartla oyunda yaşanan kronik bir sıkıntı var onu soruyor. Sıkıntı çıkarsa 22.10.2 yüklü kalsın bitene kadar.

Hocam oyunu aldım bir sıkıntı çıkmafı açıldı fakat 2 3 kez oyundan attı ve fareyi döndürürken oyun 100 FPS olmasına rağmen 10 FPS gibiii gözüküyor bu sorunun oyun kaynaklı olduğunu okudum internette ve sanırım çözümü gamepad ile oynamak bende F310 var çalışıyor ama çok beğenmiyorum elimi yoruyor mouse hatasının intenetteki çözümlerini çok anlamadım siz biliyor musununz bir de oyundan atmasının nedeni nedir?

@FalconPolat

Son düzenleme:
22.10.2 yükledin mi? Ben sadece 1-2 yerde atma sorunuyla karşılaştım onu da eski sürücü ile hallettim.

Hocam bilmiyorum ki nasıl yükleyeceğimi DDU ile mi Şile'yim bir de bunun FIFA 23 oyununa bir etkisi olur my.

Hocam bilmiyorum ki nasıl yükleyeceğimi DDU ile mi Şile'yim bir de bunun FIFA 23 oyununa bir etkisi olur my.
Bende de bir iki yerde atmo oldu birde dediğim gibi mouse ile ilgili sıkıntı oldu google de var ama anlamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı