RX 6700-RX 6900 XT kart önerisi

İyi günler. AMD ekran kartı düşünüyorum. RX 6700- 6900 XT arası. Hangi marka olanı almalıyım kullanıp deneyenler yardımcı olursa sevinirim.

İşlemci iyi değil. Tam bütçe belirtin. Ekran kartı, işlemci, RAM önerisi yapalım. İşlemci iyi olmadan 7900XT alsan ne olur?

Hocam bilgisayarımın ekran kartı gümlediği için kart bakmaktayım şu an sadece. Almışken de ne çok zayıf bir şey ne de çok aşırıya kaçmak istemiyorum. 15 20 arası bakıyorum şu an olurda ileride anakart ve işlemci falan değişirse elimde de kartım olmuş olur diyorum.

Yeni kartları falan pek bilmiyorum bayağı bir şeyler değişmiş. Kimi marka 2 fan kimisi 3 fan. Kimisi sesli çalışıyor soğutma iyi değil. Kimisi sessiz soğutması iyi merak ettiklerim bunlar aslında.

1 yıl olacak neredeyse XFX 6750XT merc kullanıyorum. Soğutması çok iyi ve gerçekten sessiz 3 fanı da kontrol edebilirsiniz, otomatiğe alındığında kendi ayarlıyor şu ana kadar bu sıcaklarda bile 75 derece gördüm Max ki hafif oyunlarda oynamıyorum. tabii ki bu anlattıklarım b550m plus anakart, r5 5600 işlemci ve 3600 mhz fury ram ile gerçekleşiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı