RX 6700 sistem nasıldır?

Yani beyler şöyle düşünün benim attığım sistemde 2tb depolama var ama diğerlerinde hep 480gb öyle hesap edersek

Adam özelleştirmede yapacağım diyor bütçesi yetmez. Kaldı ki 5-6 FPS için bin lira fark gene cok.

Atıcağımız sistemlerde özelleştirme yapacağım gibi bir şey söylememiş. O yüzden böyle bir sistem atmıştım. Ekran kartlarını sadece oyunlar için karşılaştırıyosun. Düşünceniz yanlış.

Atıcağımız sistemlerde özelleştirme yapacağım gibi bir şey söylememiş. O yüzden böyle bir sistem atmıştım. Ekran kartlarını sadece oyunlar için karşılaştırıyosun. Düşünceniz yanlış.
Arkadaş hangi amaçla kullanacağını belirtmemiş,ayrıca 6700 XT ile 6750XT arasında oyun,render gibi işlerde 1000 TL fiyat farkına değecek fark yok.Onun yerine 750 TL daha fazla para verir SSD yi 1 TB yapar.

Arkadaş hangi amaçla kullanacağını belirtmemiş, ayrıca 6700 XT ile 6750XT arasında oyun, render gibi işlerde 1000 TL fiyat farkına değecek fark yok. Onun yerine 750 TL daha fazla para verir SSD'yi 1 TB yapar.

İşte istediğim böyle bir açıklamayadı 😀 kulaktan dolma bilgiler veya ekran kartını sadece oyun amaçlı düşünüp bilgi verenler değildi teşekkür ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı