RX 6700 sistemde %1 FPS değeri düşük

Hocam işlemciden dolayı diye düşünüyorum 5500 ile eşit sayılır o da 6700 ile az darboğaz yapıyor. Windows ayarlarına çekirdek yalıtım yazıp açıksa kapatıp deneyebilir misiniz?

ekran kartında ciddi bir sıkıntı var gibi. ya da darboğaz var

Hocam işlemciden dolayı diye düşünüyorum 5500 ile eşit sayılır o da 6700 ile az darboğaz yapıyor. Windows ayarlarına çekirdek yalıtım yazıp açıksa kapatıp deneyebilir misiniz?
Sanırım benim bilgisayarımda çekirdek yalıtımı kullanılabilir değil, dolayısıyla kapatamadım.

ekran kartında ciddi bir sıkıntı var gibi. ya da darboğaz var
Nasıl bir sıkıntı olabilir? Bu arada attığım videoda GPU undervolt'lu halde ama stock haldeyken de bir fark olmuyor.

Dosya Ekleri

• core.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 30
  • core1.jpg
    74,9 KB · Görüntüleme: 13
  • core2.jpg
    97 KB · Görüntüleme: 20

Hocam GPU ile ilgili olduğunu düşünmüyorum işlemci kullanımı ne durumda?

Hocam GPU ile ilgili olduğunu düşünmüyorum işlemci kullanımı ne durumda?
Aslında denediğim hiçbir oyunda tekli çekirdekte %100 kullanım görmedim. Youtube'da gördüğüm videolarda da ryzen 5 5600g'nin rtx3070 ve rx6700xt gibi kartlarda rahat çalışabildiği gözüküyordu.

Aslında denediğim hiçbir oyunda tekli çekirdekte %100 kullanım görmedim. Youtube'da gördüğüm videolarda da ryzen 5 5600g'nin rtx3070 ve rx6700xt gibi kartlarda rahat çalışabildiği gözüküyordu.
Zaten sizdeki darboğaz tek çekirdek darboğazı. Ondan dolayı %100 olmaması normal.

Aynı sorunu yaşıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…