RX 6700 stabil driver önerisi

AMD için açıkçası direkt şu sürüm stabildir, şu sürüm stabil değildir diyemeyiz. Sırayla sürümleri tek tek denemende fayda var. Her denemeden önce de DDU ile sürücüyü kaldır.

Eski sürümlere buradan ulaşabilirsin.

Kesin olmasa da bu sorunun donanımsal olduğunu düşünmekteyim bu arada. Sürücülerin fayda etmeyebilir. Ha yine dene sen, kesin konuşmuyorum.

AMD için açıkçası direkt şu sürüm stabildir, şu sürüm stabil değildir diyemeyiz. Sırayla sürümleri tek tek denemende fayda var. Her denemeden önce de DDU ile sürücüyü kaldır.

Eski sürümlere buradan ulaşabilirsin.

Kesin olmasa da bu sorunun donanımsal olduğunu düşünmekteyim bu arada. Sürücülerin fayda etmeyebilir. Ha yine dene sen, kesin konuşmuyorum.

Hocam sanırım donanımsal çünkü 4 farklı sürücü denedim ve sorun hala devam ediyor. Kafamı karıştıran şey sorun ekran kartındaysa hem RX 6600 XT'de (sıfır cihaz değişimi yapılmasına rağmen), hem de 6700 de sorun yaşarken eski ekran kartım RX 560 da sorun yaşamıyorum. Gerçekten çok garip defalarca formatladım temiz kurulum ile, DDU ile sürücü sildim fakat sorun hala aynı.

Anladım. Söylemeyi unutmuşum bu arada, ek olarak görüntü kablonu değiştirmeyi deneyebilirsin. Dönüştürücü vs. kullanıyor musun? RX 560'da da aynı görüntü kablosunu mu kullanıyordun?

Yeni konular

Geri
Yukarı