RX 6700 XT 12 GB vs RTX 3060 Ti 8 GB

Bütçe
17000-18000

Ali Eren Işık

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, ben hazır sistem almak istiyorum ve iki tane sistem arasında kaldım.

Gaming gen sistesi nasıl sizce alınır mı? İlk defa bilgisayar alacağım ve bir sıkıntı çıkmasını istemiyorum iletişim iade hakkında. Baika siteden önerebileceğiniz sistem varsa önerilere açığım bütçe; 17K-18K arası özelleştirme yaparsam 20k ya çıkabilirim. Biraz oyun, biraz Adobe programlarında render vs yazılım için kullanacağım alacağım PC i sizce hangisi almalıyım? Benim için hem oyun performansı hem de render alma hızı çok önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
3070 bandında olduğunu bende biliyorum sadece öğrenmek istediğim rx 6700 xt render perforöansı iyi midir hızlı alır mı? Tabi nvidia kadar olmasada.
Nvidia yayın ve render konusunda çok üstün ama 6700de işinizi görür.

@Ali Eren Işık pişman edeceğini sanmam ve insanlık hâli, ilerleyen zamanlarda illaki oyun oynamak istersiniz. Bu sebepten RX 6700XT almanız daha mantıklı olacaktır. VRAM avantajı da var, şimdiden hayırlı olsun.

@Ali Eren Işık pişman edeceğini sanmam ve insanlık hâli, ilerleyen zamanlarda illaki oyun oynamak istersiniz. Bu sebepten RX 6700XT almanız daha mantıklı olacaktır. VRAM avantajı da var, şimdiden hayırlı olsun.

Teşekkürler.

Peki ilk sistemi alsam anakartı B550M a yapıp Kingston 1 TB yapsam ve extra sepete bir 16 GB RAM daha eklesem güzel olur mu? Sistemi 32 GB RAM yapmak istiyorum 4 slot performanslı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı