RX 6700 XT 1440p için alınır mı?

flfearless

Hectopat
Daha fazla  
GTX 1070'den yeni bir ekran kartına geçeceğim ve tanıdığım bir kişi monitörünü değiştirdi. Kendi önceki 1440p monitörünü bana verdi. 1440p oyun oynamak için RX 6700 XT fiyatına göre çok iyi geldi. RX 6700 XT alınır mı? Yoksa NVIDIA ile devam etmeli miyim? devam edeceksem de hangi ekran kartına geçmeliyim?

Kart zaten 1440p oyunculuk için üretilmiş NVIDIA kartlarında hangi çözünürlük için tasarlandığını yazmazken AMD yeni nesil kartlarında artık bu ibareler kutunun direkt üzerinde gözükmekte.

Alınır alınır fakat şu anki oyunları biliyorsunuz çok yüklü oyunlar boş yere 1440P'ye o kadar para vermeyin 1080p'de de darboğazsız rahat rahat işlemini sürdürür.

Alınır alınır fakat şu anki oyunları biliyorsunuz çok yüklü oyunlar boş yere 1440P'ye o kadar para vermeyin 1080p'de de darboğazsız rahat rahat işlemini sürdürür.
Bu kart şuan ki çıkmış ve çıkacak olan çoğu (optimizasyonu iyileştirilmiş) oyunları 2K 60 FPS ve üstü oynatabilir kapasitede 1080p de yazık olur kendimden biliyorum .

2K çözünürlük tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Zamanı geldiği zaman 6700XT değiştirmek zorunda kalsanız bile , sonuçta ondan çok daha güçlü bir karta geçeceksiniz. O vakit geçtiğinizde bir de monitöre bir daha para vermenin mantığı yok. FSR ve RSR teknolojileri daha da gelişirse 3 sene götürür diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı