RX 6700 XT benchmark videoları ile aynı FPS'ler alınmıyor

bdrhncagriozdmrr

Hectopat
Daha fazla  
GTA 5, mesela adamlar 120-130 alıyorsa ben 80-90 FPS oynuyorum. Fakat onların grafik kalitesi de güzel. AMD denetim masasında hangi ayarları düşürmelerine rağmen çok iyi FPS alıp çok iyi grafik kalitesi alıyorlar. İşlemcim 5600, ekran kartı RX 6700 XT.
RDR2 açtım ve baştaki karlı yerde bir adamla at sürüyordum, 40FPS oynadım çok saçma.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSAA 4X deydi kapattım ve 75e yükseldi. CPB kapalı halde bu FPS'ler alınıyor. Sıcaklıklar ortada.

1668258683968.png

1668259489216.png

Her şeyin en ultrası The Forest açtım ve sıcaklıklar böyle oldu. Benim merak ettiğim şey GPU kısmında 2 sıcaklık var biri 70 derece üstüne çıkıyor o hangisi. Biride 56 derecede o nedir?

Son düzenleme:
Her şeyin en ultrası The Forest açtım ve sıcaklıklar böyle oldu. Benim merak ettiğim şey GPU kısmında 2 sıcaklık var biri 70 derece üstüne çıkıyor o hangisi. Biride 56 derecede o nedir?

O ekran kartının en sıcak bölgesi ve en hızlı soğutulan bölgesi olduğu için önemsiz, AMD 110 dereceye kadar normal diyor, CPB açıldığı taktirde kesin çözüm olacaktır fakat yeni soğutucu almanız gerekecek.

O ekran kartının en sıcak bölgesi ve en hızlı soğutulan bölgesi olduğu için önemsiz, AMD 110 dereceye kadar normal diyor, CPB açıldığı taktirde kesin çözüm olacaktır fakat yeni soğutucu almanız gerekecek.

Şu an CS:GO Valorant hariç 165FPS üstü oynatsın dediğim bir oyun olmadığı için CPB kapalı tutacağım. PUBG, GTA 5 gibi oyunlar 100FPS oynatsada olur.

@Ehweniscer hocam ekran kartı az kullandıldığı için mi bu FPS alınıyor neden böyle? MSAA kapalı ikitane MSAA ayarı vardı kapattım. Direcxt 10'du 11 yaptım FPS'ler böyle oldu.

1668260186215.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı