RX 6700 XT FPS yüksek ama akıcı değil

Hiçbir problem olacağını sanmıyorum 5500 bile sistem için giriş aşamasında yeterli bir işlemci 5600X çok rahat besler 6700XT ama tavsiyem 6700XT almak yerine bütçeniz el veriyor ise 4060 veyahut 4060 Ti almanız yönünde ekran kartı tarafında AMD yazılımsal sorunlardan ötürü can sıkıcı olabiliyor 1 ay kullanma fırsatım oldu 6700XT'yi 3 kere DDU ile sürücü silip sıfır kurulum yapmak zorunda kaldım. Bir de bende aşırı coilwhine sorunu vardı onu da göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Bütçem maksimum 14 k 4060 alabilir im ama 8 GB VRAM ne kadar yeter şüpheli ekran kartını da vatandan almayı düşünüyorum sorun cikarsa iade konusunda yardımcı olur mular.

Bütçem maksimum 14 k 4060 alabilir im ama 8 GB VRAM ne kadar yeter şüpheli ekran kartını da vatandan almayı düşünüyorum sorun cikarsa iade konusunda yardımcı olur mular.
Hocam hakkınızı aramadığınız sürece kimse size yardımcı olmaz onu söyliyeyim sorun olsa suçlu hep sizsiniz. Vram konusunda ilerleyen zamanlarda yetersiz kalacaktır ama sorun teşkil edeceğini sanmıyorum sonuçta yeni bir kart ve dlss 3 teknolojisinden yararlanabileceksiniz

Hocam hakkınızı aramadığınız sürece kimse size yardımcı olmaz onu söyleyeyim sorun olsa suçlu hep sizsiniz. VRAM konusunda ilerleyen zamanlarda yetersiz kalacaktır ama sorun teşkil edeceğini sanmıyorum sonuçta yeni bir kart ve DLSS 3 teknolojisinden yararlanabileceksiniz

Ben sorunu tam çözebilmiş değilim bazen oyunlar akıcı bazen değil. Saldım artık ama tek bildiğim bir daha AMD ekran kartı almayacağımdır.

Geri
Yukarı