RX 6700 XT FPS yüksek ama akıcı değil

Denedim en az 2-3 kere sıfırdan usb ile windows kurdum ama düzelmedi.
hocam aynı sorunu ben de yaşıyorum bende r5 5500 rx 6700xt var sistemi aldığım günden beri teknik servise gönderiyorum işlemcimi değiştirdiklerini söylediler ama hala aynı sorun. Valoranta girdiğim zaman fps drop girip duruyor anlık fps düşüşleri oluyor keza lol de aynı şekilde fps ler yüksek ama oyunlar akıcı değil

Hocam aynı sorunu ben de yaşıyorum bende R5 5500 RX 6700XT var sistemi aldığım günden beri teknik servise gönderiyorum işlemcimi değiştirdiklerini söylediler ama hala aynı sorun. Valorant'a girdiğim zaman FPS düşmesi girip duruyor anlık FPS düşüşleri oluyor keza LoL de aynı şekilde FPS'ler yüksek ama oyunlar akıcı değil.

Cozebildiniz sorunu bende ekran kartı alacağım saphere Radeon 6700XT düşünüyorum ama endişeliyim biraz Valorant RDR falan oynuyorum 3060 alsam VRAM yetersiz kalacak ileride.

Cozebildiniz sorunu bende ekran kartı alacağım saphere Radeon 6700XT düşünüyorum ama endişeliyim biraz Valorant RDR falan oynuyorum 3060 alsam VRAM yetersiz kalacak ileride.
Sorun ekrankartı ile alakalı değildi hocam sorun diğer bileşenler ile alakalıydı ama çözemedim sorunu satmak durumunda kaldım bilgisayarı kullanmak nasip olmadı sorunlardan ötürü

Sorun ekran kartı ile alakalı değildi hocam sorun diğer bileşenler ile alakalıydı ama çözemedim sorunu satmak durumunda kaldım bilgisayarı kullanmak nasip olmadı sorunlardan ötürü.

Bende anakart ASUS TUF 520 var işlemci 5600X RAM 16 GB sorun olur mu acaba?

Bende anakart ASUS TUF 520 var işlemci 5600X RAM 16 GB sorun olur mu acaba?

Hiçbir problem olacağını sanmıyorum 5500 bile sistem için giriş aşamasında yeterli bir işlemci 5600X çok rahat besler 6700XT ama tavsiyem 6700XT almak yerine bütçeniz el veriyor ise 4060 veyahut 4060 Ti almanız yönünde ekran kartı tarafında AMD yazılımsal sorunlardan ötürü can sıkıcı olabiliyor 1 ay kullanma fırsatım oldu 6700XT'yi 3 kere DDU ile sürücü silip sıfır kurulum yapmak zorunda kaldım. Bir de bende aşırı coilwhine sorunu vardı onu da göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Geri
Yukarı