RX 6700 XT için marka önerisi

startano

Hectopat
XFX Speedster QICK319 RX6700XT

MSI Mech 2X RX6700XT

Sapphire Pulse RX 6700 XT

Öncelikle merhabalar, maksimum bütçem 9000 lira. Çok vakit geçmeden bir ekran kartı almak istiyorum fiyatlar da artmadan. Amd Radeon RX 6700 XT modelinde karar kıldım ancak soğutma ve ısı değerleri marka kalitesi konusunda hangisini seçmeliyim karar veremedim.

XFX modeline daha yakınım şu an almak için ama şöyle de bir durum var XFX marka olan kartın satıcısı Gameworktech diğerlerinin satıcısı ise direkt Hepsiburada. Güvenilir olması açısından XFX marka sipariş verirsem farklı kutu vs. tarzı bir şeyle karşılaşır mıyım acaba ya da direkt karşılaşmamak için MSI veya Sapphire marka mı alıp geçeyim?

Hiçbiri değil buna bak:
Ya da bu da olabilir:

Xfx 6700xt merch alın derdim ancak sanıyorum ki şuan piyasada yok. Red Devil 6700xt almanızı öneririm soğutma vs. çok iyi bir model. Ben Gameworktech den aldım sıkıntı yaşamadım sanırım birazda şans.

Hiçbiri değil buna bak:
Ya da bu da olabilir:
Asus modelini kullanıyorum ve aşırı ısınma görmüyorum. Fanların sesini bile anlayamıyorum oyunda. Çok güzel bir kart alınabilir ve kutusundan Pokemon Kartı gibi kart çıkıyor çok güzel o detay :D
CW'de bazı oyunlarda oluyor fakat kapatıp geri açınca düzeliyor ama CW çok rahatsız edici düzeyde değil. Mesela şu an Valorant oynuyorum ve 0 CW sesi var.

Xfx 6700xt merch alın derdim ancak sanıyorum ki şuan piyasada yok. Red Devil 6700xt almanızı öneririm soğutma vs. çok iyi bir model. Ben Gameworktech den aldım sıkıntı yaşamadım sanırım birazda şans.
XFX Qick modelini çok almak istiyorum ancak bu satıcıyla konuştum şöyle bir cevap geldi
Ürünün kutusu resimde gösterildiği gibi orijinal geliyor değil mi ve garantisi resmi Türkiye garantili mi acaba? diye sormuştum bu nedenden ötürü

KUTU FARKLIDIR HEPSİBURADA LİSTELEME YOLU İLE ÜRÜN GİRDİĞİ İÇİN EKLEME YAPAMIYORUZ.ÜRÜN ORJİNALDİR 2 YIL FİRMAMIZ TARAFINDAN GARANTİLİDİR

Size kutusu nasıl gelmişti acaba? Sırf bu yüzden Sapphire veya MSI almayı düşünüyorum şu anda

Arkadaşlar Sapphire Pulse modeli alınır mı sizce bütçemin yettiği kartlar en fazla bunlar. XFX almak istiyordum ancak satıcıyla konuştum kutusu farklı geliyormuş ve ithalatçı garantili sanırım.

XFX SWFT RX 6700 XT kullanıyorum fan ayarını 40 yaptığımda GPU'ya çok yüklenen oyunlarda 55-62 derece arası ve oldukça sessiz.
Hangi satıcıdan almıştınız bu modeli ve orijinal kutusuyla birlikte mi gelmişti acaba?

Son düzenleme:
XFX Qick modelini çok almak istiyorum ancak bu satıcıyla konuştum şöyle bir cevap geldi
Ürünün kutusu resimde gösterildiği gibi orijinal geliyor değil mi ve garantisi resmi Türkiye garantili mi acaba? diye sormuştum bu nedenden ötürü

KUTU FARKLIDIR HEPSİBURADA LİSTELEME YOLU İLE ÜRÜN GİRDİĞİ İÇİN EKLEME YAPAMIYORUZ.ÜRÜN ORJİNALDİR 2 YIL FİRMAMIZ TARAFINDAN GARANTİLİDİR

Size kutusu nasıl gelmişti acaba? Sırf bu yüzden Sapphire veya MSI almayı düşünüyorum şu anda

Arkadaşlar Sapphire Pulse modeli alınır mı sizce bütçemin yettiği kartlar en fazla bunlar. XFX almak istiyordum ancak satıcıyla konuştum kutusu farklı geliyormuş ve ithalatçı garantili sanırım.

Hangi satıcıdan almıştınız bu modeli ve orijinal kutusuyla birlikte mi gelmişti acaba?

incehesap.

Yeni konular

Geri
Yukarı