RX 6700 XT Metro Exodus düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10
Metro Exodus DX11/12 ve bazı ön yüklemelerde kafayı kırıyor. Eğer ekran kartı değişiminden sonra hiç format atmadıysan bir ihtimal oyunun bazı dosyaları (bu belgelerde, my Games kısmında settings dosyaları falan oluyor) kart değişimini tanımayadı. Tek sorunun bu oyunda çıkması garip çünkü.

Yok hocam 6600 XT kullandığım komple başka bir sistemdi bu yeni bir sistem ona rağmen yine format attım başka oyunlar da sıkıntı yok kart müthiş durumda ben karttan dolayı olduğunu sanıyordum korktuğum başıma gelmedi allah'tan.

Yazılımsal bir soruna benziyor. Ben olsam güncel sürücüyü kaldırıp eski bir sürücü ile denerdim. Normal değil. 20 FPS alacak bir kart değil o.

Uğraşamam hocam ya bir oyun için eski sürücüyü kullanmak pek mantıklı gelmiyor.

Yok hocam 6600 XT kullandığım komple başka bir sistemdi bu yeni bir sistem ona rağmen yine format attım başka oyunlar da sıkıntı yok kart müthiş durumda ben karttan dolayı olduğunu sanıyordum korktuğum başıma gelmedi allah'tan.

Kartta sıkıntı olsa girdiğin her yerde bunu yapardı. Bilmiyorum neden Metro Exodus'ta böyle olmuş, zaten sana tavsiyem Enhanced Edition oynaman olur grafikleri çok daha iyi.

Kartta sıkıntı olsa girdiğin her yerde bunu yapardı. Bilmiyorum neden Metro Exodus'ta böyle olmuş, zaten sana tavsiyem Enhanced Edition oynaman olur grafikleri çok daha iyi.

Sorunu ilk yaşadığım da normal versiyonu kaldırıp onu indirdim ama onda da aynı problem olunca sildim daha da uğraşasım gelmiyor.

Bende de bu kart var, gayet serin ve performanslı çalışıyor. Fakat biraz coil whine var, cız diye ses gelip geri gidiyor ama rahatsız etmiyor.

Hangi sürümü kullanıyorsunuz? Belki yazılımdan kaynaklıdır.

Bende de bu kart var, gayet serin ve performanslı çalışıyor. Fakat biraz coil whine var, cız diye ses gelip geri gidiyor ama rahatsız etmiyor.

Hangi sürümü kullanıyorsunuz? Belki yazılımdan kaynaklıdır.

Bende coil whine gibi bir durum söz konusu değil daha hiç ona benzer ses almadım aşırı yük altında fan sesi çok fazla oda normal zaten. Son sürümü kullanıyorum, doğrudur yazılımdan kaynaklı olabilir eğer ondan kaynaklıysa zaten yabancı forumlar üzerinden de çok kişi konu açıp sorunu dile getirir diye düşünüyorum biraz araştırdım ama bu sorunla ilgili bir şey bulamadım. Dünyada sorunu yaşayan tek kişi benim sanırım.

Rx 6750 xt var, normal sürümü oynarken oyunun enhanced Edition sürümünde sistem gereksinimlerini karşılamıyor diye hata veriyor. Kartın bu sürümü desteklediğini biliyorum, youtube de aynı ekran kartı ile oyun videoları da var. Sorun ne olabilir?

Yeni konular

Geri
Yukarı