RX 6700 XT R5 5600 sistem 27 bin TL'ye alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İstemenize saygısızlık etmiyorum ama bu size attığımız sistemler yeri geliyor firmalara yalvarılarak bütçesi fazla olmayanlar iyi sistem alsın diye uğraşılıp toplanmış sistemler o attığım 3070 Ti'lı sistemi tek tek toplayın bakayım ölüsü 5 6K daha fazla vereceksiniz sırf ışıklı olsun diye değmez.

Hocam ben ışıklı attım bu sefer de XFX suçlu oldu😄

Umarım bulursunuz uygun fiyata ama sonra oyunlarda kasma yaşarsanız parçaları yükseltmeye kalkmayın iş işten geçmiş olacak.
Şuan kullandıgım sıstem RX580 İŞLEMCİ R5 2600 yani şu sistem 2019dan berı kusursuz calısıyor 27k ya sıstem alıcak kasıcak D:D

Şu an kullandıgım sıstem RX580 İŞLEMCİ R5 2600 yani şu sistem 2019'dan berı kusursuz calısıyor 27k ya sıstem alacak kasacak D:D

Evet kasar. Belki siz ayarları düşüğe çekiyor olabilirsiniz ama diyelim şöyle çok sağlam bir oyun çıktı piyasayı salladı sizde akıcı bir deneyim vermiyor hadi günümüz gene iyi Cloud Gaming servisleri günü kurtarıyor ama benim makinem niye çalıştıramasın bir oyunu?

Belki 2,3 delikanlı gibi sistem atarsın dedim kötüümü ama gördüm ki sen kendi almak istedigin sistemi bana atıyorsun :DDD

Hocam devam ederseniz modlar müdahale edecektir bu da hesabınızın ceza almasına yol açacak karşıyı aşağılamak bu forumda banlanmaya kadar gidebilir.

Git al sistemi o zaman. Gelmiş RGB isterim diyor. Kimseyi de dinlemiyor. Sabit fikirli olmak iyi değil haberin olsun. Herkes sana topladığın sistemden daha iyi sistem öneriyor yok diyorsun. O zaman niye soruyorsun kardeşim. 27K sistem toplayayim sonra diğer sistemlere göre düşük FPS alayim ama her yer ışık olsun. Arkadaşlar kendinizi yormayın. Bırakın alsın. 1-2 aya konu açar.

Bu kart sizin gönüllerinizin fedaisi olabilir ancak bunu kapıdan sokmam çöp bir Nike vardır bir de cakması nikse :D

Hocam gören de fake ekran kartı önerdik sanar XFX'in kötü olduğunu nereden çıkardınız kötü olsa önermeyiz zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı