RX 6700 XT Radeon Software ekranda kalıyor

umuttahas

Hectopat
Merhaba son zamanlarda oyuna girdiğimde ekteki fotoğraf gibi sağ üstte ekran kartı bilgilendirme kutusu çıkıyor. Normalde hızlıca gitmesi gerek ama uzuunca bir süre gitmemeye başladı. Hem oyun içinde çok kötü duruyor hem de deli gibi FPS düşürüyor. Ayrıca ekranda bozulmalar da oluyor. Bunun nedeni nedir acaba?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorun bende de oluyordu ve oyunlar piksel pikseldi bunun çözümü olarak ben direk DDU ile kartın sürücülerini sildim ve driver only olarak tekrar kurdum şu an oyunlarda ne FPS düşmesi yiyorum ne grafikler kötü görünüyor kısacası AMD'nin driverlarını düzeltmesi lazım.
(Bu sorunun bir çözümü vardır fakat AMD'nin driverlarını Full install yapınca sorunlu oluyor)

Yani sen AMD Radeon Pro yazılımı kurmadın. Doğru mu anlıyorum?
Ben AMD'ye yeni geçtim kusura bakma. Normalde NVIDIA'da da var ya o özellik GeForce NOW kurmana gerek olmuyor sadece driver kurarsan öyle mi yani?

Yani sen AMD Radeon Pro yazılımı kurmadın. Doğru mu anlıyorum?
Ben AMD'ye yeni geçtim kusura bakma. Normalde NVIDIA'da da var ya o özellik GeForce NOW kurmana gerek olmuyor sadece driver kurarsan öyle mi yani?

AMD yazılımı kurma ekranında Full install var oraya bas 3 seçenek var Full install, minimal install, driver only ben driver only olarak kurdum hiçbir sıkıntı yok sanada onu oneririm. Yani software yazılımı kurulmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı