RX 6700 XT sıcaklık değerleri

Termal macununu daha iyi bir markayla - MX4 hariç - değiştirip tekrar dener misin? Padler yerinde mi?

Yarım saatlik furmak testinde 56 derece %30 fan sabit değerler alıyorum. Macunu daha kaliteli bir marka kullanmanızı tavsiye ederim. Pedlerde kötü durumda olabilir.

Termal macununu daha iyi bir markayla - MX4 hariç - değiştirip tekrar dener misin? Padler yerinde mi?
Padler değiştirmiştim pullsar termal ped ile vram sıcaklığı 56 derecede kalıyo thermal grizy 1 gram 12.8 sipariş ettim geldiği zaman onu sürücem

Yarım saatlik furmak testinde 56 derece %30 fan sabit değerler alıyorum. Macunu daha kaliteli bir marka kullanmanızı tavsiye ederim. Pedlerde kötü durumda olabilir.
Pedler çok iyi şuanda siz hangi termal macun ile o sıcaklığı alıyorsunuz bu sabah değiştirmiştim termal macunu öyle test ettim

Stok, kartın içini açmadım. Videolarda gördüğüm kadarıyla 55-66 derece civarı seyir etmesi lazım sanırım Nitro +'ın. Havalandırma koşulları da önemli tabii.

Stok, kartın içini açmadım. Videolarda gördüğüm kadarıyla 55-66 derece civarı seyir etmesi lazım sanırım Nitro +'ın. Havalandırma koşulları da önemli
Kasa sharkoon tg5 ön tarafı cam havayı yandan alıyda sıcaklığı 16 derece ona rağmen bu ısılarda oluyo bende kartı aldığımda açılmamıştı sadece tozluydu temizlemek için açtım termal pedler yapışmıştı vrama o halde 85 derece sıcaklığı oluyordu testte 4900 gibi fiyata aldım mining yapılmış mı bilmiyorum

Termal macun değiştirdim sorun aynı sıtres testi 12 dakikalık 70-72 oluyor sıcaklık noktası 87 derece .

sorunu çözdüm gibi ekran kartın arkasındaki metal plakadaki yeri söktüm termal ped değiştirdim 10 dakikalık testte 65 derece oldu

Sorun devam etmekte 1 gram 12.5 lik termal macunda işe yaramadı bios sıfırladım kurdum sonuç aynı, tam yükte furmark testi x 8 mssa 10 dakikada 73 derece önerebileceğiniz bir şey var mı ? X olmadan 10 dakika 68 derece

Son düzenleme:
Stok, kartın içini açmadım. Videolarda gördüğüm kadarıyla 55-66 derece civarı seyir etmesi lazım sanırım Nitro +'ın. Havalandırma koşulları da önemli tabii.

Fabrika çıkışı pad harici pad kullanmayın. Bulamıyorsanız pad takmayın.

ASUS Dual ekran kartımda 5dk da 61 gördü benimki. 30Dk'lık testte de 69a dayanmıştı sanırım.

ASUS Dual ekran kartımda 5dk da 61 gördü benimki. 30Dk'lık testte de 69a dayanmıştı sanırım.

Çok iyi değer ben anlamıyorum niye bendeki değerler kötü odam sıcakta değil soğuk toplam 5 fan var 3 ön 1 üst 1 arka.

23 dakikalık test AMD yazılımdan dengeli profili açık varsayılan yazında 10.dakikan 74 dereceye kadar çıkmıştı.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-01-26 095711.png
    401 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleme:

Hocam değerler kötü değil gayet normal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…