RX 6700 XT sıcaklık değerleri

Ekran kartım Sapphire Nitro + RX 6700XT FurMark testinde 5 dakikada 70 derece oldu, sıcaklık noktası 98 derece oldu. Bu sonuçlar normal mi? Termal macun olarak Cooler Master HTK-002 sürmüştüm.
Cooler Master Htk-002 Hıgh Performance Thermal Macun fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Yarım saatlik furmak testinde 56 derece %30 fan sabit değerler alıyorum. Macunu daha kaliteli bir marka kullanmanızı tavsiye ederim. Pedlerde kötü durumda olabilir.

Termal macununu daha iyi bir markayla - MX4 hariç - değiştirip tekrar dener misin? Padler yerinde mi?
Padler değiştirmiştim pullsar termal ped ile vram sıcaklığı 56 derecede kalıyo thermal grizy 1 gram 12.8 sipariş ettim geldiği zaman onu sürücem

Yarım saatlik furmak testinde 56 derece %30 fan sabit değerler alıyorum. Macunu daha kaliteli bir marka kullanmanızı tavsiye ederim. Pedlerde kötü durumda olabilir.
Pedler çok iyi şuanda siz hangi termal macun ile o sıcaklığı alıyorsunuz bu sabah değiştirmiştim termal macunu öyle test ettim

Padler değiştirmiştim pullsar termal ped ile VRAM sıcaklığı 56 derecede kalıyor thermal grizy 1 gram 12.8 sipariş ettim geldiği zaman onu süreceğim.

Pedler çok iyi şu anda siz hangi termal macun ile o sıcaklığı alıyorsunuz bu sabah değiştirmiştim termal macunu öyle test ettim.

Stok, kartın içini açmadım. Videolarda gördüğüm kadarıyla 55-66 derece civarı seyir etmesi lazım sanırım Nitro +'ın. Havalandırma koşulları da önemli tabii.

Stok, kartın içini açmadım. Videolarda gördüğüm kadarıyla 55-66 derece civarı seyir etmesi lazım sanırım Nitro +'ın. Havalandırma koşulları da önemli
Kasa sharkoon tg5 ön tarafı cam havayı yandan alıyo_Oda sıcaklığı 16 derece ona rağmen bu ısılarda oluyo bende kartı aldığımda açılmamıştı sadece tozluydu temizlemek için açtım termal pedler yapışmıştı vrama o halde 85 derece sıcaklığı oluyordu testte 4900 gibi fiyata aldım mining yapılmış mı bilmiyorum

Termal macun değiştirdim sorun aynı sıtres testi 12 dakikalık 70-72 oluyor sıcaklık noktası 87 derece .

sorunu çözdüm gibi ekran kartın arkasındaki metal plakadaki yeri söktüm termal ped değiştirdim 10 dakikalık testte 65 derece oldu

Sorun devam etmekte 1 gram 12.5 lik termal macunda işe yaramadı bios sıfırladım kurdum sonuç aynı, tam yükte furmark testi x 8 mssa 10 dakikada 73 derece önerebileceğiniz bir şey var mı ? X olmadan 10 dakika 68 derece

Son düzenleme:
ASUS Dual ekran kartımda 5dk da 61 gördü benimki. 30Dk'lık testte de 69a dayanmıştı sanırım.

Çok iyi değer ben anlamıyorum niye bendeki değerler kötü odam sıcakta değil soğuk toplam 5 fan var 3 ön 1 üst 1 arka.

23 dakikalık test AMD yazılımdan dengeli profili açık varsayılan yazında 10.dakikan 74 dereceye kadar çıkmıştı.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-01-26 095711.png
    Ekran görüntüsü 2023-01-26 095711.png
    401 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı