RX 6700 XT sistem nasıl?

Sonuçta sistemi biraz da olsa yıpratan ve yoran şeyler olduğu için bende OBS'in eklentisi ile eski bilgisayarımdan yeni sistemin görüntüsünü alarak o şekilde yayın yapacağım yine görüntü yeni bilgisayardan gelecek ama yayın sadece eski sistemde açılacak böylece sistemi de yormam diye düşünüyorum hem de capture Card derdinden kurtulmuş oluyorum :D çok teşekkür ederim tekrardan dediğim gibi en güzelleri inşallah sizin ve isteyenlerin olur.
O da doğru hocam ama sıvı soğutma ve 12gb vram ile hiçbir şey olmaz o karta ama diğeri varken tabii onu yapmak daha mantıklı.

O da doğru hocam ama sıvı soğutma ve 12gb vram ile hiçbir şey olmaz o karta ama diğeri varken tabii onu yapmak daha mantıklı.
Bence de hocam bazı kişiler VA panallerde ghosting sorunu olduğunu belirtmiş. Aldığım monitörde VA panele sahip ve 1ms 165 hz 1 ms monitörlerde sanırım ghosting fark etmek çok zormuş sosyalde ki bir çok kişi ölü piksel yoksa kullanın diyor sizce ne yapayım?

Bence de hocam bazı kişiler VA panallerde ghosting sorunu olduğunu belirtmiş. Aldığım monitörde VA panele sahip ve 1ms 165 hz 1 ms monitörlerde sanırım ghosting fark etmek çok zormuş sosyalde ki bir çok kişi ölü piksel yoksa kullanın diyor sizce ne yapayım?
Ölü piksel yoksa kullan zaten hocam. Ghostingi de en bariz ya o testten ya da oyun oynarken siyahlı kısımlarda fark edersin. Oyunlarda da pek etkiliyor mu bilmiyorum ama normal yerlerde baya fark ediliyor.

Ölü piksel yoksa kullan zaten hocam. Ghostingi de en bariz ya o testten ya da oyun oynarken siyahlı kısımlarda fark edersin. Oyunlarda da pek etkiliyor mu bilmiyorum ama normal yerlerde baya fark ediliyor.
Ozaman en makulü masaüstünü siyah yapıp o şekilde anlamaktır veya oyunlar da test etmek dediğiniz gibi.

Geri
Yukarı