RX 6700 XT sistem nasıl?

Sistem güzel. Drop nedenleri yüksek FPS'ten kaynaklıda olabiliyor. Grafik ayarlarından Vsync ayarını açıp deneyebilirsin. Eğer drop yemezsen bu şekilde kullanırsın.

İşlemci stok soğutucuysa ve ısınıyorsa olabilir.

Hocam 2 gün önce kule tipi soğutucu aldım sıcaklık sorununu çözdüm fakat hala devam ediyor.

Sistem güzel. Drop nedenleri yüksek FPS'ten kaynaklıda olabiliyor. Grafik ayarlarından V-Sync ayarını açıp deneyebilirsin. Eğer drop yemezsen bu şekilde kullanırsın.

PUBG'de giriyor hocam her şeyi denedim fakat gene çözemedim ekran kartı ayarlarından olabilir mi sizce.

Ekran kartında bir sorun yoksa Windows, SSD ya da sürücü ile alakalı olabilir.
Bende ASUS RX 6700 XT li sistem kullanıyorum sürücü günde bir iki kere cevap vermeyi kesiyor, Windows ile alakalı ya da sürücüden dolayi drop veriyor onun dışında bir sorun yaşamadım.

Hocam konudan bağımsız ama oyunlarda saliselik drop giriyor ufak ufak neden olur çözemedim çok canımı sıkıyor bu durum.

Hocam 2 gün önce kule tipi soğutucu aldım sıcaklık sorununu çözdüm fakat hala devam ediyor.

PUBG'de giriyor hocam her şeyi denedim fakat gene çözemedim ekran kartı ayarlarından olabilir mi sizce.
Sistem ne zaman alındı? Driverların tümü yüklü mü? Ek olarak sıcaklık kaynaklı olabilir. Sıcaklığınız kaç oluyor PUBG'de?

Geri
Yukarı