RX 6700 XT sistem olması gerekenden yavaş çalışıyor

Friedhelm

Hectopat
Merhaba daha yeni RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, 4x8 GB CL 16 RAM'li sistem dizdim, aynı sisteme sahip adamların videolarını izlediğimde onlar benden daha yüksek FPS alırken ben daha düşük FPS alıyorum bunun nedeni nedir? İşlemci ekran kartı RAM'ler sıfır, anakartım B450 PSU 600W.

Merhaba daha yeni RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, 4x8 GB CL 16 RAM'li sistem dizdim, aynı sisteme sahip adamların videolarını izlediğimde onlar benden daha yüksek FPS alırken ben daha düşük FPS alıyorum bunun nedeni nedir? İşlemci ekran kartı RAM'ler sıfır, anakartım B450 PSU 600W.
Sürücü güncellemelerini yaptınız mı?

Artı -1 Eksi

Videonun zamanına bak, oyunlar çok güncellendiler.

Artı -1 Eksi
Sürücü güncellemelerini yaptınız mı?

Yaptım.

Videonun zamanına bak, oyunlar çok güncellendiler.

6 ay önce.

50 kişi görmüş kimse yardımcı olmamış ya da olamamış. Arkadaşlar sorunu çözdüm, çözümü Smart Access Memory özelliğinin kapalı olmasıymış BIOS ayarıyla SAM özelliğini açtım hemen. Şimdi sıkıntı yok. Teşekkür ederim ayrıca foruma bu mükemmel desteklerinden ötürü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı