RX 6700 XT Sistemde IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL Hatası

dalekarr

Centipat
Daha fazla  
RAM
Kingston / DDR4 / 8GB + 8GB / Dual / CL:16 / 3200 MHZ
Ekran kartı
AMD RADEON RX 6700 XT
Anakart
MPG X570 GAMING PRO CARBON WIFI
İşlemci
AMD Ryzen 5 3600X
Herkese merhaba,

Son zamanlarda çok sık "IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL" hatası alıyorum. Aşağıya bilgilerimi paylaşıyorum. Destek olabilirseniz sevinirim.

Cfosspeed tam kaldırılmamış. Program kaldırıldıysa eğer:

CMD (yönetici olarak çalıştırın)
Bu komutu verin:
sc delete cfosspeed6

İlginç bir şekilde cfosspeed kaldırmış olmama rağmen uygulamalar menüsünde tekrardan belirdi. Şimdi ise tekrar kaldırdım.

Belirttiğiniz kodu cmd'ye yazdığımda ise aşağıdaki uyarıyı veriyor

Belirtilen hizmet, yüklü bir hizmet olarak yok.

İlginç bir şekilde cfosspeed kaldırmış olmama rağmen uygulamalar menüsünde tekrardan belirdi. Şimdi ise tekrar kaldırdım.

Belirttiğiniz kodu cmd'ye yazdığımda ise aşağıdaki uyarıyı veriyor

Belirtilen hizmet, yüklü bir hizmet olarak yok.
Hibit uninstaller kullanarak kaldırıp kalıntılarını da temizleyin, tekrar belirirse. Aldığınız son mavi ekran da Cfosspeed kaynaklı.

Hibit uninstaller kullanarak kaldırıp kalıntılarını da temizleyin, tekrar belirirse. Aldığınız son mavi ekran da Cfosspeed kaynaklı.

İnternette biraz baktığımda Dragon Center uygulaması kuruyormuş tekrardan Cfosspeed'i. Biraz önce hem Dragon Center'ı hem de Cfosspeed'i kaldırdım. Tekrardan mavi ekran gelirse yazacağım. Teşekkürler.

İnternette biraz baktığımda Dragon Center uygulaması kuruyormuş tekrardan Cfosspeed'i. Biraz önce hem Dragon Center'ı hem de Cfosspeed'i kaldırdım. Tekrardan mavi ekran gelirse yazacağım. Teşekkürler.
Gelmezse de çözüm olarak işaretlemeyi unutmayın, gelirse de dmp dosyasını tekrardan paylaşmayı unutmayın :)

Geri
Yukarı