RX 6700 XT sisteme monitör önerisi

O IPS ama. Ben IPS istemiyorum. Yine de teşekkürler
Ultrawide isterseniz bunu öneririm hocam:
Bir de MSI’ı iade etmenizi öneririm.

Hocam çok teşekkür ederim cevabın için. Eğer yok olmaz demiyorsan ben MSI sipariş ettim. Ama dersen ki ''yok almayın'' iptal edebilirim hemen.
GIGABYTE bir tık daha iyi ve ayrıca o modelde bir sorun duymamış olsam da MSI optix monitörlere biraz temkinli yaklaşıyorum. İptal etmek çok zahmetli olmayacaksa edebilirsiniz ama arada büyük bir fark da yok.

Hocam sen herhalde dalga geçmek için yazıyorsun. İlk yolladıkların IPS di bu yolladığın da 4ms? Hangi sebeple MSI i iade etmem gerekir. Ne gibi sorun çıkarır diyorum sadece “iade edin” yazıyorsun.

GIGABYTE bir tık daha iyi ve ayrıca o modelde bir sorun duymamış olsam da MSI optix monitörlere biraz temkinli yaklaşıyorum. İptal etmek çok zahmetli olmayacaksa edebilirsiniz ama arada büyük bir uçurum da yok gibi.
Tamam gelsin bi monitör iyice test ederim. Teşekkürler

Hocam sen herhalde dalga geçmek için yazıyorsun. İlk yolladıkların IPS di bu yolladığın da 4ms? Hangi sebeple MSI i iade etmem gerekir. Ne gibi sorun çıkarır diyorum sadece “iade edin” yazıyorsun.
4ms olması bir sorun değil, diğer monitörlerde tipik 4-5ms. Ayrıca VA zorunlu demediğiniz için IPS önerdim. Bir de MSI Optix serisi sorunlu dedim orada, dikkatli okuyun yorum yapmadan önce.

GIGABYTE bir tık daha iyi ve ayrıca o modelde bir sorun duymamış olsam da MSI optix monitörlere biraz temkinli yaklaşıyorum. İptal etmek çok zahmetli olmayacaksa edebilirsiniz ama arada büyük bir fark da yok.
Hocam siparişi iptal ettim. Bu dediğiniz monitöre yönelicem ama son bir sorum olacvak. Bu freesyncy premium dediğiniz AMD ile uyumludur değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı