RX 6700 XT Zula'da 500 MHz'i geçmiyor

muhmmetylmaz97

Zeptopat
Daha fazla  
Herkese selam.
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600 sisteme sahibim.
Zula'da ekran kartı MHz'si 500'te kalıyor.
Başka oyunlarda aynı sistemle aynı sorunu yaşayan arkadaşlarda olmuş.
Yardımcı olabilecek varsa makbule geçer.

Performansında bir düşüş yoksa kafana takma, Zula sistem isteyen bir şey değil çünkü. Radeon Software üzerinden minimum frekans ayarını, maksimum frekans değerinin 300MHz falan altına getirerek deneyebilirsin biraz daha iyileştirir.

Performansında bir düşüş yoksa kafana takma, Zula sistem isteyen bir şey değil çünkü. Radeon Software üzerinden minimum frekans ayarını, maksimum frekans değerinin 300MHz falan altına getirerek deneyebilirsin biraz daha iyileştirir.

Usta şimdi Valorant da aynı sorunu yaşayanlar olmuş aynı sistemle kimileri 2000 MHz'ye yakın değerler alırken kimileri 500 600 bandında geziyor az önce dediğini yaptımmin frekansı 2400 falan yaptım bu sefer de anlık MHz bir yüksek bir 500 oluyor vallahi anlamadım bu olayı.

Usta şimdi Valorant da aynı sorunu yaşayanlar olmuş aynı sistemle kimileri 2000 MHz'ye yakın değerler alırken kimileri 500 600 bandında geziyor az önce dediğini yaptımmin frekansı 2400 falan yaptım bu sefer de anlık MHz bir yüksek bir 500 oluyor vallahi anlamadım bu olayı.
Performansında problem yoksa takılma. Düşük yük seviyelerinde frekans yükseltmez kartın.

GTX 1050 Ti ile bile 1000 kusur MHz'nin üstüne cikabiliyirdum.
Karşılaştırdığın şey çok alakasız. Dediğim gibi, performansında bir problem yoksa kafana takma düşük yük seviyelerinde kartın frekans yükseltmez.

Geri
Yukarı