RX 6700 XT'den gelen garip ses

Tayka

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600 MPK 3.5GHz 32MB
ASUS B450M DRAGON 4400MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 mATX Anakart
ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı
CORSAIR 16GB Vengeance LPX Siyah DDR4 3200MHz CL16
WD SN570 500GB Blue GEN3X4 M.2 SSD 3500MB Okuma / 2300MB Yazma
Toshiba 3.5" 1TB P300 SATA 3.0 64MB Önbellek 7200 Rpm Harddisk
ASUS Prime AP201 USB 3.2 Mesh Siyah MicroATX Kasa
ASUS TUF GAMING 550B 550W 80+ Bronze 135mm Fanlı PSU
Arkadaşlar 1 hafta önce Gaming.Gen.TR'den topladığ sistemde ASUS AMD Radeon RX 6700 XT ekran kartımdan sistem yük altında olduğunda böyle bir ses çıkıyor.

Sorunun çözümü var mıdır acaba? Yoksa garantiye mi göndermem gerekiyor?

Video

CW olduğu durumlarda değişim mümkün biraz sizin iletişim becerilerinize ve satıcının yaklaşımına da kalmış tabi ki. Duruma siz karar verin eğer rahatsız ediyorsa iade etmek isteyebilirsiniz.

Yeni sistemde olması ile ne alakası var ki? Coil whine herhangi bir markanın herhangi bir modelinde rastgele çıkabilir. Biraz şans durumu ve yeni alınan kartlarda olmaz diye bir durum yok açıkçası.

Sıfır ürün olunca bana saçma geliyor öyle söyleyim. Sıfır ürün yani ilk kullanıcı sensin ve ürün kusurlu. Yanlış anlaşılmasın.

Sıfır ürün olunca bana saçma geliyor öyle söyleyim. Sıfır ürün yani ilk kullanıcı sensin ve ürün kusurlu. Yanlış anlaşılmasın.

İstediğin kadar saçma gelsin performansta etki yaratmadığı için firmalarda coil whine kusur olarak bile geçmez, iade almazlar bu sebepten. Veya garantiden değiştirmezler.

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar. İnternette birkaç arkadaş sistemi uzun süre yükte bıraktıktan sonra düzeldi demiş biraz daha kullanıp geçmesini bekleyeceğim eğer geçmezse garantiden değişim isteyeceğim.

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar. İnternette birkaç arkadaş sistemi uzun süre yükte bıraktıktan sonra düzeldi demiş biraz daha kullanıp geçmesini bekleyeceğim eğer geçmezse garantiden değişim isteyeceğim.

Gidip 2 gün kartı açık falan bırakayım deme. Zamanla yükte kaldıkça benim de azaldı ama Full time 2 gün yükte kalmasın. Garanti ürünü size geri yollayacak emin olun boşuna kartsız kalmış olursunuz.

Gidip 2 gün kartı açık falan bırakayım deme. Zamanla yükte kaldıkça benim de azaldı ama Full time 2 gün yükte kalmasın. Garanti ürünü size geri yollayacak emin olun boşuna kartsız kalmış olursunuz.

Yok zaten o kadar vaktim yok işten eve geldiğimde oyun oynuyorum sadece artık o oynadığım süre boyunca yükte bırakacağım bakalım bir düzelme olacak mı bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Yok zaten o kadar vaktim yok işten eve geldiğimde oyun oynuyorum sadece artık o oynadığım süre boyunca yükte bırakacağım bakalım bir düzelme olacak mı bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Ben teşekkür ederim ASUS servisi bizzat söyledi çünkü coil whine bir değişim veya iade sebebi değildir diye bilgilendirmek istedim. Kendi ekran kartımda zamanla tamamen geçmesede bayağı azaldı ses tamamen geçmez ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı