RX 6700 XT'yi satıp tablet alınır mı?

hayallerim var

Hectopat
Bende acmadigim RX 6700 XT var. 10000 TL'ye almistim. Onu iade etsem bir de elimde sistem var onu da 3 bine okutsam. 4 bine falan veya 2 bine tablet alsam kaliteli, ders için isimi gorur mu? Bu sene oyun oynamamam lazim kendim sınırlıyorum 12. sinifim hedefler yüksek. Seneye de üniversiteyi kazanirsam laptop alacağım onun için bu parayi tutarım. Tablet benim ihtiyacimi görür mü ders videosu izlerim film anime izlerim geriye de kitaplardan soru çözeceğim zaten. Eger kalirsa elimde ben seneye yazin komple satacağım sistemi piyasanin fiyatina gore, onunla laptop alacağım. 12 sinif olsaydiniz ne yapardınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tablete o kadar para yatırmayı anlamadım. 1 adet iPad işini görür. Mantıklı mı dersen, bence mantıklı. Eğer ekran kartını satmadan tablete ayıracak bütçem yoksa çoktan satmıştım. :)

Tablete o kadar para yatırmayı anlamadım. 1 adet iPad işini görür. Mantıklı mı dersen, bence mantıklı. Eğer ekran kartını satmadan tablete ayıracak bütçem yoksa çoktan satmıştım. :)

10 tane iPad alacağım demiyoki arkadaş 1 tane alacağım kalan parayı üniversiteyi kazanınca laptopa yatıracağım diyor. En azından ben öyle anladım.

Sorunun cevabına gelecek olursak tablet yerine içinde SSD olan ucuz bir laptop alman daha mantıklı olur gibi ama tablet de işini görür.

Yeni konular

Geri
Yukarı