RX 6700M sorun yaratır mı?

Neden almazdınız? Sebebini de söyleyin zahmet olmazsa.

Alınır. Driver sorunları 6000 serisi ile tarihe karıştı.
sen amd ekran kartı kullanıyor musun acaba bide mobil ekran kartı olduğu için pek görülen bir şey değil fiyatı da uygun almayı ciddi düşünüyorum. Amd kullanan bulamadım bi türlü :)

Sen AMD ekran kartı kullanıyor musun acaba bir de mobil ekran kartı olduğu için pek görülen bir şey değil fiyatı da uygun almayı ciddi düşünüyorum. AMD kullanan bulamadım bir türlü :)

6600 XT kullanıyorum, şu ana kadar sanırım 1 tane sürücü hatası aldım. O da PC'yi ilk aldığım zamanlardı 6600 XT yeni yeni çıkmışken. Şu an sorunum yok. Sürücü işini AMD toparladı 6000 ile, performans olarak 6500 XT harici hepsi iyi.

Mobil platforma biraz daha uzak sayılırım.

6600 XT kullanıyorum, şu ana kadar sanırım 1 tane sürücü hatası aldım. O da PC'yi ilk aldığım zamanlardı 6600 XT yeni yeni çıkmışken. Şu an sorunum yok. Sürücü işini AMD toparladı 6000 ile, performans olarak 6500 XT harici hepsi iyi.

Mobil platforma biraz daha uzak sayılırım.
normal 1tane laptop var amdli :D biraz içim rahatlasa alacam da işte

Normal 1tane laptop var AMD'li :D biraz içim rahatlasa alacağım da işte.

Sorun içinizi rahatlatmak olsun, çözümü bizde. Alın, sorun yaşarsanız buraya sorun, çözemezsek bir daha AMD'nin hiçbir şeyini önermeyeceğim. Ama sorun yaşamazsanız ya da yaşarsanız ama çözersek de ön yargılarınızı unutursunuz. Bu kadar da iddialıyım.

Ben bunu alıp iptal ettim hocam 3070 için. Bence 3060-3070 bakın. DLSS güzel şey olmadan zor olur derim. Hem bu 6700M modeli deneysel gibi geldi bana hiçbir laptop kullanmıyor.

sen amd ekran kartı kullanıyor musun acaba bide mobil ekran kartı olduğu için pek görülen bir şey değil fiyatı da uygun almayı ciddi düşünüyorum. Amd kullanan bulamadım bi türlü :)
Ben AMD kullanıyorum (RX 560) oyunlarda daha 1 kez bile hata almadım hiç bir sorun yaşamadım benim karta özgü ( Sapphire RX 560) arada bir YouTube girince anlık wattman hatası veriyor. RX serisi kartlarda genel anlamda olan bir sorun zaten Wattman özellikle 590`lar da yeni nesil AMD kartlarda bu tarz problemler yok denecek kadar az.

Ben bunu alıp iptal ettim hocam 3070 için. Bence 3060-3070 bakın. DLSS güzel şey olmadan zor olur derim. Hem bu 6700M modeli deneysel gibi geldi bana hiçbir laptop kullanmıyor.
bu fiyata 3070 yok bulamadım vallahi 3070ler +25.000 ve bütçeyi zaten aştıkça aştım daha fazla ileriye gidemem 3060 bakıyordum bunu buldum markası da msi olunca...

Geri
Yukarı