RX 6700XT alınır mı?

Ybert

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci.
Merhaba. İçinde RX 6700 XT ekran kartı bulunan bir sistem almayı düşünüyorum, 6700XT beni 1080P'de kaç yıl götürür? Alınır mı? Driver konusunda güvenebilir miyim? (WattMan hatası 6000 serisiyle neredeyse çözüldü diyorlar ama emin olamadım) Warzone 2, FH5, War Thunder, Control gibi oyunlar oynayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam alınmasına alınır fakat fiyat nedir? Ona göre yorum yapalım.
Sistemin fiyatını atayım mı? Ekran kartını tek almayacağım için, sadece kartın durumunu merak ettim.

AAA oyunlar oynayacaksan 1080p'de 4-5 yıl 60 fps alırsın. Oyunlara da belli olmuyor ama bu kart seni uzun süre götürür.

Zaten monitörüm 75 Hz, değiştirecek param da kalmayacak sistemi alınca, yani 60 FPS 5 yıl götürsün benim için yeter. Zaten yaz tatilleri dışında sadece Warzone ve War Thunder oynayacağım. Tatillerde de AC Unity, Forza Horizon 5, Atomic Heart, BF2024 vesaire.

Zaten monitörüm 75 Hz, değiştirecek param da kalmayacak sistemi alınca, yani 60 FPS 5 yıl götürsün benim için yeter. Zaten yaz tatilleri dışında sadece Warzone ve War Thunder oynayacağım. Tatillerde de AC Unity, Forza Horizon 5, Atomic Heart, BF2024 vesaire.
Alınır hocam. Bütçe oluşunca monitör de alırsınız kafanız rahat olur.

Sistem de fiyatına göre çok güzelmiş. 144Hz bir monitör ayarlarsınız durumunuz olunca. Hayırlı olsun.

Geri
Yukarı