RX 6700XT için hangi sürücü yüklenmeli?

23.2.2 sürümünü kullanıyordum dün gelen güncellemeyi yaptım fakat ekranın sürekli gitmesi ve çizgi çizgi yeşil şeylerin çıkması problemini yaşadım. DDU ile kaldırıp temiz kurulum yapınca sorunum düzeldi. Bilgin olsun ona göre karar verebilirsin.

23.2.2 sıkıntısız çalısıyomu acaba? bende ona geçiyim oyleyse
23.2.2 sürümünü kullanıyordum dün gelen güncellemeyi yaptım fakat ekranın sürekli gitmesi ve çizgi çizgi yeşil şeylerin çıkması problemini yaşadım. DDU ile kaldırıp temiz kurulum yapınca sorunum düzeldi. Bilgin olsun ona göre karar verebilirsin.

Arkadaşlar ben yaklaşık 4 aydır Windows un kendi driveri ile kullanıyorum, AMD sürücüsünü ne zaman yüklesem ya sağ tık yapınca adrenalin kapanıp açılıyor yada internet sayfalarındaki hareketli bannerlar veya videolar da aşırı yavaşlama, donma, hatta resetleme oluyor. İnternet te birçok çözümyolu yazan arkadaşların tavsiyelerini yaptım ancak çözüm olmadı sistemi yeniden bile kurdum yine olmadı. Dün bir arkadaşıma incehesap tan hazır sistem aldık R5 5500 - A320M-K - 16GB RAM - RX6650XT li sistem sıfır kurulum yaptım ancak onda da sağ tık yapınca adrenalin kapanıp açıldı. Windows 11 i kurduğum ISO direk Microsoft tan indirdim oynanmamış ISO yani. Bir çözümü olan var mı?

MSI X570-A PRO
AMD RYZEN 5 3600
CORSAIR (4x8GB) 32GB DDR4 3200MHz CL16 QUAD KİT
XFX RX6600
KINGSTON A2000 512GB M.2 SSD
KIOXIA 500GB M.2 SSD
PHILIPS 43" FULLHD LED TV
Windows 11 Pro X64 22H2 (22621.1265)

Geri
Yukarı