RX 6700XT Red Devil ekran kartına uygun kasa önerisi

Bütçe
1000-1900
Hocam beni sınıyorsunuz siz. O kasayı aldım elime arızalı geldi. Kontrolcüsü fanlara kısa devre yaptırıyormuş. Sinerji'ye vereceğim ürünü oradan garantiye gidecekmiş.

Başka öneri lütfen :(

Ben kullandım mükemmel bir kasa, içi çok geniş, mevcut bütün kartlar rahatlıkla sığar. Sana sorunlusu denk gelmiştir iade edebilirsin. O bütçe ile CC560'ın yanına yaklaşacak kasa yok.

Ben kullandım mükemmel bir kasa, içi çok geniş, mevcut bütün kartlar rahatlıkla sığar. Sana sorunlusu denk gelmiştir iade edebilirsin. O bütçe ile CC560'ın yanına yaklaşacak kasa yok.
Hocam sana sorunlu bir ürün gelse o ürünü bir daha alır mısın?

Marka ile alakası yok, her markada bu sorunlar olur ASUS'ta bile. Değişim yaparlarsa sorun yok alırım.
Marka demedim 1. 2'si ise kesinlikle almazsın eminim. ASUS ne alaka onu anlamadım. Kimse eline sorunlu ürün geldiğinde o ürünü 2.kez sıkıntı çıkabilir diye almaz.

Marka demedim 1. 2'si ise kesinlikle almazsın eminim. ASUS ne alaka onu anlamadım. Kimse eline sorunlu ürün geldiğinde o ürünü 2.kez sıkıntı çıkabilir diye almaz.

Örnek olarak yazdım, belli ki arkadaşın aldığı kasa ya iade gelip tekrar satılmış ya da gerçekten sorunlu bir ürüne denk gelmiş. Bazı ürünlerde doğrudur tekrar alıp riske girmek istemem mesela bir daha AMD kart almam.

Hocam beni sınıyorsunuz siz. O kasayı aldım elime arızalı geldi. Kontrolcüsü fanlara kısa devre yaptırıyormuş. Sinerji'ye vereceğim ürünü oradan garantiye gidecekmiş.

Başka öneri lütfen :(

CC560'ta kontrolcü yok, direkt fanları anakarta veya dönüştürücü ile PSU'ya bağlayabilirsin sen başka modelle karıştırıyorsun. Kasa çok iyi gerçekten 1 ay öncesine kadar kullanıyordum.

Örnek olarak yazdım, belli ki arkadaşın aldığı kasa ya iade gelip tekrar satılmış ya da gerçekten sorunlu bir ürüne denk gelmiş. Bazı ürünlerde doğrudur tekrar alıp riske girmek istemem mesela bir daha AMD kart almam.

CC560'ta kontrolcü yok, direkt fanları anakarta veya dönüştürücü ile PSU'ya bağlayabilirsin sen başka modelle karıştırıyorsun. Kasa çok iyi gerçekten 1 ay öncesine kadar kullanıyordum.
Aldığım kasa kontrolcü bulunuyor. Elimde olan kasayı benden iyi bilemezsin ya?

ve Kasa modeli DeepCool CC560 fanların ışığını kontrol eden arka kapakta dikdörtgen birşey var. Dönüştürücü diyorsun ama ben kasayı alırken niye onu almak zorunda olayım ki? SATA'dan güç verdim yine çalışmadı.

Aldığım kasa kontrolcü bulunuyor. Elimde olan kasayı benden iyi bilemezsin ya?

Ve Kasa modeli DeepCool CC560 fanların ışığını kontrol eden arka kapakta dikdörtgen bir şey var. Dönüştürücü diyorsun ama ben kasayı alırken niye onu almak zorunda olayım ki? SATA'dan güç verdim yine çalışmadı.

CG560'ta var CC560'ta yok. Kullanmasam inanacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı