RX 6700XT sisteme 650W 80+ PSU düşük mü kalıyor?

carlosgardel00

Decapat
Daha fazla  
Öncelikli herkese merhaba, İtopya'dan hazır sistem almıştım oyunlarda takılma ve anlık donma sorunu için ekran kartını garantiye gönderdim. Bugün garantiden aradılar, herhangi bir sorun olmadığını, kartta sisteminizde olan PSU'nun belki ekran kartına gerekli Watt'i sağlayamadığı için sorun yaşıyor olabileceğini söylediler. Ekran kartını başka daha yüksek PSU'su olan bir kasada denememi söylediler. Şu anda çevremde bunu deneyebileceğim bir kart yok. Belki benzer sistem kullanıp bilgi sahibi olan vardır diye buraya yazmak istedim. Şimdiden değerlendirip ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

Monitör: AOC 27″ C27G2ZE/BK 0.5ms
Ekran kartı: MSI Radeon RX 6700XT 12 GB GDDR6.
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600X 3,7 GHz.
Anakart: ASUS Prime B550M-K 4600MHz(OC)
RAM: 8X 2 16.
MSI MAG CoreLiquid 360r V2 ARGB 360mm işlemci sıvı soğutucu
Kasa: Sharkoon TG6 RGB 650W 80+ tempered glass.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hikaye anlatmışlar sana, hangi oyunda nasıl bir sorun yaşıyorsun sen?

Bununla alakalı konu açmıştım seni ekliyorum şimdi.

Fazlasıyla yeterli.

Fazlasıyla yeterli. İdeal olan 550-600 zaten.

550 kullanıyorum sıkıntısız.

Anladım ilginiz için teşekkür ederim. Valorant CS:GO oyunlarında anlık takılma ve donma probleminden dolayı garantiye sevk etmiştim kartı bu sebepten olabilir denildi aklıma takıldı benim de.

Bununla alakalı konu açmıştım seni ekliyorum şimdi.

Anladım ilginiz için teşekkür ederim. Valorant CS:GO oyunlarında anlık takılma ve donma probleminden dolayı garantiye sevk etmiştim kartı bu sebepten olabilir denildi aklıma takıldı benim de.
O takılma olayına birsürü etken var hocam kalitesiz ram, kötü power supply, pcye virus bulaşmış olabilir bunun gibi liste uzar gider umarım çözüme kavuşursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı